Anasayfa / KİRALIK İSKELE / kiralık iskele İstanbul
kiralık iskele İstanbul
İstanbul kiralık iskele faliyeti

kiralık iskele İstanbul

kiralık iskele İstanbul

İstanbul’da kiralık iskelenin firması olarak hizmet sunan Modeli

kiralık iskele İstanbul üretmiş olduğu güvenlikli iskeleler ile hizmet sunmaktadır, üretmiş olduğu iskele satış ve kiralık iskele İstanbul yöntemi ile tüketiciye ulaştırmaktadır.  İstanbul Anadolu yakasında kiralık iskelesi ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm sunmaktayız.

TSE belgeli iskelelerimizi projelerinizde güvenle kullanabilirsiniz, projeleriniz kullanmak istediğiniz

kiralık iskele İstanbul

kiralık iskele İstanbul

iskelenin çeşitleri ve fiyatları ile bilgi almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Güvenlikli iskele sistemimizde diz ve bel hizasına gelecek şekilde iki adet arka korkuluk mevcuttur. İskelesi sistemimizde her katta çift sıra çelik platform mevcuttur.

Mekan içerisinde istenilen yükseklik ve genişlikte platform oluşturularak özellikle tavan, asma tavan gibi yüzeylerde aydınlatma, boya, kaplama vs. işlerde iş iskelesi olarak kullanılır. İskelenin dikmeleri 48×3 mm,yan korumalar 34×2,5 mm çapraz bağlantı kolları 27×2,5 mm Tse belgeli sanayi borusundan imal edilmiş olup ürünler isteğe bağlı boyalı veya sıcak daldırma galvanizdir. İstenildiği yere ve yöne kolay şekilde hareket ettirilebilir. Taşınması kolaydır. Stoklama durumunda fazla yer kaplamaz.

Hakkında tadilat-ustasi.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*