Latest Post
istanbul ıhlamurkuyu tadilat ustası

alçipan ustası istanbul

alçipan ustası istanbul : İstanbul servisimiz A dan Z ye tüm alcıpan işleriniz ile ilgili usta ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kurulmuştur. Büyük Küçük bütün alçı işlerinizde tercih edebileceğiniz, Bünyesinde kaliteli güvenilir.  Alcı ustaları barındıran saygın-bir kuruluştur.

Birçok alçıpan sistemi mevcuttur. Bunların her birisi ayrı ustaya-ve malzemeye ihtiyaç duymaktadır. İstanbul” Bu işlerin her biriyle uğraşmak fazla zaman kaybına ayrıca ekonomik açıdan maliyetin yükselmesine sebep olmaktadır.

İnşaat üzerine alçipan ustası 

Alçıpan; ortası alçı, iki yüzü karton kaplı, seri olarak, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalardır. Alçıpan, dış duvarları bitmiş binaların içinde, yerden duvara kadar her alanda kullanılabilmektedir. Alçıpan ile asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları yapılmaktadır.

Neden Alçıpan?

 1. • Alçıpan’ ın ph değeri insan vücuduyla aynıdır; bakteri üretmez.
 2. • Alçıpan yangına dayanıklıdır. Tek kaplama yapılarak oluşturulan 7.5 cm genişliğindeki en basit Alçıpan duvar, yangına 30 dk. dayanıklıdır
 3. • Alçıpan esnektir. Deprem sarsıntılarında esneyebilen yapısı sayesinde patlamaz ve yıkılmaz.
 4. • Alçıpan hafiftir, 1m boyaya hazır Alçıpan bölme duvar tuğla duvardan 9 kat daha hafiftir. Bu depremden daha az etkilenmesi anlamına gelmektedir.
 5. • Alçıpan mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar,

 6. Alçıpan ile eviniz nefes alır. Alçıpan içerisinde bulunan su moleküllerini bulunduğu ortamın nemi azaldığında ortama geri verir, ortamdaki nem fazlalaştığında kendi bünyesine hapseder, kısacası ortamın nemini dengeler.
 7. • Alçıpan Bölme Duvarlar yer kaybına yol açmaz; minimum 7.5 cm duvar kalınlığı ile düzgün bir duvar elde edersiniz.
 8. • Alçıpan ile oluşturduğunuz bir duvarı istediğiniz zaman kolaylıkla demonte edebilir, böylece mekanınızı genişletebilir veya küçültebilirsiniz.
 9. NASIL ÇALIŞIYORUZ

  Tadilat yapılacak alanda TADİLASYON ekibinin yaptığı keşiften sonra gerekli anlaşmalar yapıldıktan sonra tadilat ustaları işe koyuluyor. Mekân sahibinin istek ve beklentileri doğrultusunda hazırlanan iş planı kapsamında tadilat ustaları, kalite ve şıklıktan ödün vermeden tadilat ve dekorasyon sürecini tamamlıyor.

• Hızlı ve kolay montaj sayesinde işçilikten ve zamandan tasarruf edersiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ARAYABİLİRSİNİZ