Mayıs 23, 2022
11 11 11 ÖÖ
istanbul ıhlamurkuyu tadilat ustası
Latest Post
istanbul ıhlamurkuyu tadilat ustası
Alçıpan Ustası

alcıpancı

alcıpancı ; Alçıpan çeşitli problemlerin çözümünde kullanılabilecek pratik ve çok yönlü bir yapı malzemesidir. Bununla birlikte, bu ürünü satın almadan önce, birkaç çeşit alçıpan olduğunu bilmeniz gerekir.  Buna ek olarak farklı bir amacı vardır, bu nedenle Alçıpanın gerekli tüm teknik özelliklerini dikkate almak önemlidir. Bir dairede onarım, belirli beceri ve bilgi gerektiren emek yoğun bir iştir. Duvar dekorasyonunda önemli bir adım sıvadır. Modern pazar, bu amaç için çeşitli karışımlarla doludur.

İstanbul bölgesi alcıpancı ustaları

Kaplamanın çatlaması ve soyulmasını önlemek için bu çeşitlilik arasında kaliteli bir ürün nasıl seçilir? Amaçlanan alçı çeşitleri Alçı, dış dekorasyon ve iç mekan için tasarlanan cepheye uygulama alanına bölünür. İkincisi, iç mekan kullanımı için bir sıva karışımıdır.

Alçı karışımlarının kum ve özel özellikler kazandırmak için spesifik katkılar sağlayan bağlayıcılar içerir. Sınıflandırma ligament tipine dayanmaktadır. Alçı. Alçı bileşimleri uygulamadan sonra düz ve pürüzsüz bir yüzey elde etmenizi sağlar. Başka bir avantaj, iyi yapışma, kaplama kolaylığıdır, tabakayı tamamen sertleştirmek birkaç gün sürer.

Dezavantajları arasında fiyat ve hidrofiliklik vardır.

Malzeme yüksek nemli odalar için uygun değildir ve diğer duvarlar için bir çimento anal oğundan 2-3 kat daha pahalıya mal olacaktır.Çimento. En yaygın büzücü. Çimento sıva karışımının birkaç avantajı vardır: düşük fiyat, yavaş sertleşme hızı, aynı anda birkaç kap içeren çözeltiler hazırlamanızı sağlar.Eksi bileşim ile çalışırken uzun kürlenme, toz ve kir süresine dikkat edilmelidir.

Alçı bazlı malzeme uzanır ve daha kolay yapışır, ancak hızla donar. Bu nedenle, çözeltiyi küçük porsiyonlarda hazırlamak daha iyidir.

3 üzerine düşünceler “alcıpancı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ARAYABİLİRSİNİZ