Mayıs 23, 2022
11 11 11 ÖÖ
istanbul ıhlamurkuyu tadilat ustası
Latest Post
istanbul ıhlamurkuyu tadilat ustası
Anahtar teslim Tadilat Dekorasyon

Anahtar teslim Tadilat Dekorasyon

 Anahtar teslim Tadilat Dekorasyon : Anahtar teslim daire içi tadilat nasıl yapılır. Sorusuna bu bölümde aşağıda olmazsa olmazlardan sayılan çalışmalar yapılarak başlanır. Başlı başına sıkıntılı bir uygulama yapan kişi için tadilat sahibi için neler sürpriz çıkacağı belli olmayan iştir. Eski binalarda elektrik tesisatı genelde hasar görmüş çıkmaktadır..

Anahtar teslim Tadilat

Anahtar Teslim Ev Yenileme Mutfak Tadilatı! Mutfak kısmında yapılacak yenilikler ve tadilat bir keza komple elden geçmelidir,

Anahtar teslim Tadilat Dekorasyon
Anahtar teslim Tadilat Dekorasyon

Yıkılan duvar ve tesisat yenilenmesi gereken yerler itina ile gözden geçirmelidir.

İşin ağır kısmı bitmiş bundan sonraki süreç boya badana işleri müşterinin seçtiği boya rengi ile sonlandırılır.

Tadilat kaç günde biter sorusu sıkça sorulan sorudur. Ortalama tüm bu işlemler komple tadilat` 30 iş gününde teslim edilir.

komple tadilat yaptığımız çalışmalarda duşa kabin hediyemizdir. Ayrıca kredi kartına taksit imkanı` da sunmaktayız.

Anahtar Teslim Tadilat Nasıl Ypılır?

Ev daire yenileme tadilat dekorasyon çalışmaların da müşteri istekleri ön planda olan tadilat çalışmaları seçilen model ürünler doğrultusun da bire bir istişare ile tasarımlar sunmaktayız.

Anahtar teslim Tadilat Dekorasyon
Anahtar teslim Tadilat

Ev yenileme ve tadilatı kavramı tüm açıklığı ile müşteri istekleri ve seçilen modeller, tasarımlara eklenir.

Ev daire yenileme tadilat çalışmaların da Extra isteklerin yanı sıra farklı ve sıra dışı tasarım talepleri ile istekler başarılı bir şekilde projelendirerek sunuma hazırlıyoruz.

Mekanınız da hayal gücünüzle yaratmak istediğiniz dekorasyon ve dekoratif tadilat işlerinizi profesyonel sanata önem veren ustalar ve ekibimizle istenilen gün zaman diliminde bitirerek teslimat yapıyoruz.

Döşeme işlemine şilte veya köpük serdikten sonra duvar kenarından dişi zıvana duvara bakacak simetri şekilde başlanmalıdır.

Anahtar teslim Tadilat Dekorasyon
Anahtar teslim Tadilat

Duvarla esnemeyi önlemek için laminant malzemesi arasına koruyucu kama veya kavela ile sabitlenmelidir. laminant döşenecek parçanın dişi zıvana geçme kısmının iç kısımlarına tutkal sürülmelidir.

Bir önceki parçanın erkek zıvana ile birleştirildikten sonra laminant takoz çakma aleti ile aşırı kuvvet kullanmadan küçük çapta bir çekiç yardımı ile sıkıştırma yapılmalıdır.

anahtar teslim daire dekorasyon tadilat

 

Bir fikir “Anahtar teslim Tadilat Dekorasyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ARAYABİLİRSİNİZ