Boya ustaları

Sançaktepe boya bana ustası

Boya ustaları :İstanbul cevre boyacısı olarak en tecrübeli boyacı kadromuzla siz değerli İstanbul’da ikamet eden halkın evini veya iş yerini anında temiz boyama yapan tek adresi ”Tadilat Ustası boyacısı” olmaktadır. Rengin seçimi, boyamak istediğiniz odanın türüne, parlaklığına ve oraya yaymak istediğiniz atmosfere bağlı olacaktır.

Boya ustaları

Mat yüzey pratiktir, çünkü bir duvarın boya kusurlarını gizler. Parlak boya , diğer taraftan, büyütür bir oda ve daha kolaydır temiz. Saten boya duvarınıza haşlanmış bir görünüm verecektir. Oturma odaları (oturma odası, yemek odası, ofis) için çok uygundur .

İkincisinin de yıkanabilir ve yıkanabilir olduğuna dikkat edinmesi gerekir.

Boya ustaları
Boya ustaları

DUVARIMDA NASIL BOYA YAPILIR?

Gün boyunca gelişimlerini değerlendirmek için duvarınızda yeterince geniş bir boya alana yaydığınız bir renk alın .
Başarılı bir duvar resmi için 5 ipuçları :

  1. Duvarınıza boyamadan önce bu duvarı hazırlamak zorunda kalacağınızı bilin!
  2. Bu ne demek ? Duvarınız temiz ve pürüzsüz olmalıdır ( çatlak, yapışkan olmayan parça veya yontulmuş boya olmamalıdır.
  3. Mobilyalarınızı ve zeminlerinizi herhangi bir sıçramadan korumak için plastik bir levha veya kanvas levha satın almayı düşünün ! Tuval tabakasının daha dayanıklı olduğunu ve boyayı daha iyi emdiğini bilin.
  4. Bir kat astar ile başlayın : Bu, duvarınıza daha opak bir görünüm kazandıracak ve uyguladığınız renkler daha iyi hale getirecektir.
  5. Sırayla Boya tavan birinci ve duvarlar yanında yer almaktadır. Tavanınızı yeniden boyamak istiyorsanız teleskopik bir direk almayı düşünün, daha pratik ve daha güvenli olacaktır.
  6. Yukarıdan aşağıya boya! Boya iki geçişte, çapraz olarak uygulanır .

7 Comments to Boya ustaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ARAYABİLİRSİNİZ