Main Menu

çatı izolasyon ustası

çatıcı ustası arayanlar

çatı izolasyon ustası : Dış cephe mantolama ise binanızın çevresini hava şartlarına karşı korur. Yaptığımız mantolama uygulamaları yağmur, kar gibi hava şartlarına karşı binanın aşınmasını engellerken dışarıdaki soğuğun içeri girmesini de engelleyerek kolay ısınmanızı ve ısının korunmasını sağlar.

İstanbul çatı izolasyon ustası

Bu sebeple yeni yönetmeliklere göre binaların çatı izolasyonu ve dış cephelerinin uygulamalarının yapılması zorunlu kılınmıştır. Özellikle teras katların hem yüksek olmaları hem de üstünde koruyacak bir katın olmaması nedeniyle ısınması daha zor olmaktadır.

Teras izolasyonu uygulamalarında kullandığımız malzemenin kaliteli ve uzun süre kullanım sağlaması firma amacımızdır. Kaplama ve onarımı işlemleri de yaparak çatılarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm işleri firmamızda bulabilirsiniz.

İzolasyonu olarak bütün çatı türlerinin yapımında sizlere hizmet vermekteyiz. Kiremit, membran, shingle, çelik, onduline, ahşap ve diğer tüm çatı türlerinde kaliteli malzeme ve kalifiye çatı ustalarımızla hizmet vermekteyiz. Çatı yapımında kullanılacak malzemeleri seçerken yapımda sıkıntı çıkarmamasına ve uzun yıllar sorunsuz kullanmanızı göz önünde bulunduruyoruz.

Aynı zamanda malzeme seçiminde çatı uygulanacak yerin iklim koşullarına, uygulama yapılacak binanın özelliklerine ve estetik görünüşe önem vermekteyiz. Bu kriterleri göz önünde bulundurarak güvenilir tedarikçilerden malzemeleri tedarik etmekteyiz.

Evler için yapılacak iç mekan tadilatlarından bazıları boya ve duvar kağıdı işleri, banyo tadilatları, tesisat işlemleri, izolasyon işleri, mutfak tadilatları, alçı kartonpiyer işleri, zemin döşeme ve kapı pencere değişimidir.

Tüm bu ev tadilat işleri için İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ de firmalarımza ulaşabilirsiniz. Ev tadilatlarının türleri ve çeşitlerine göre maliyetlerinde değişiklikler olmaktadır ve buda ev tadilatı fiyatlarını etkilemektedir.

Bu nedenle hangi işleri yapacağınıza karar verirken bütçenizi de göz önünde bulundurarak en uygun ev tadilatı yapan firmalarını teklif alma yöntemiyle Ustası Gelsin sitesinden bulabilirsiniz.

 « (Previous News)Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir