Çatı usta

Çatı usta

Teras çatılarda yalıtım uygulanırken zeminle yalıtım malzemesi arasında hiçbir hava boşluğunun kalmamasına ve izolasyon malzemesinin birleşme yerlerinin sağlam şekilde entegre edilmesine özen gösterilmelidir.

Read Time1 Minute, 51 Seconds

Çatı usta : Teras çatılarda yalıtım uygulanırken zeminle yalıtım malzemesi arasında hiçbir hava boşluğunun kalmamasına ve izolasyon malzemesinin birleşme yerlerinin sağlam şekilde entegre edilmesine özen gösterilmelidir. Teras çatı yalıtımında, en üste güneşin zararlı ışınlarının etkisinden binayı korumak amacıyla beyaz çakıl taşı döşemesi yapılmalıdır.

İstanbul bölge Çatı usta

Üzerinde dolaşılacak teras çatılarda su yalıtım uygulamasının cam yünü değil, levha şeklinde uygulanması gereklidir. Aksi halde kendisinden beklenen işlevi yerine getirmeyecektir.

Bazı iş sahipleri çatısı olmayan binalara sıfırdan çatı inşası talebiyle gelirler. Bu durumlarda iyi bir çatı ustası, binanın her türlü özelliğini dikkate alarak bir proje hazırlamalı ve en doğru uygulamaya ilişkin bir teklif sunmalıdır. Çünkü her bina her çatı çeşidi için uygun değildir. Binadaki kat sayısına, binanın yapım şekline, kullanılan malzemeye ve çatı alanının büyüklüğüne göre yöntem değişkenlik gösterir.

Hizmet kuralımız ve Müşteri memnuniyetleri ön plandadır.

Uzun yıllardır çatı sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ustaları tüm bu olumlu özellikleri taşıyan tecrübeli kişiler arasından seçilmiştir. Bugüne kadar acemi diye nitelendirilebilecek kimse ile çalışmama konusunda geliştirdiğimiz prensibimizden asla ödün vermedik. Bu sayede gerçekleştirdiğimiz yüzlerce çatı projesinden gururla ve alnımızın akı ile çıktık.

Çatı Tamir Ustası seçimi

Çatı tamir ustası arıyorsanız bu konuda çok dikkat etmeniz gerekir. Binalarda ve yapıların her birinde çatı yapımında kullanılabilecek olan malzemelerin kalitesi ve usta işçiliği çok daha önem arz eder. Eğer kalitesiz malzemeler kullanılırsa eğer rüzgarlı havalar da ve fırtınalı havalarda kiremit oynamasının, çatı uçması gibi baca etrafına yapılmış olan izolasyonun deforme olması veya açılması gibi de daha sonrasında birçok problem yaşatır.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

tadilat dekorasyonu

tadilat dekorasyonu Tadilat Mimarlık dinamik ve genç kadrosuyla inşaatın her alanındaki tüm gelişmeleri takip ederek sorunlara akılcı ve pratik çözümler getirerek hızla büyüyen ✔️
tadilat dekorasyonu

Subscribe US Now

6843NW
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
0537 814 34 74