Çelik Çatı Tadilatı

Read Time2 Minutes, 1 Second

Çelik Çatı Tadilatı : Günümüzde evimizin en önemli olanı yaşadığımızın yada kullandığımız mekanların çatısı olmaktadır. Düşününki evinizin çatısı olmazsa ne yaparız çok zor yağan yağmurlar vede kar gibi doğal afetler tümü üstümüze gelir. Bir taraftan da en önemli evimizin çürümesine neden olur. Bu yüzden en çok dikkat edeceğimiz evimizin çatısıdır.

Ev Çelik Çatı Tadilatı tercihi

Evimizin çatısını yaptırmak için güzelce araştırmasını yaparak uygun çatı ustasını bulup danışmak gereklidir. Her ustanın ayrı ustalık branşlarda vardır. Çatı ustası ayrı duvarcı ayrı beton ve kalıpçı diye bir kaç meslek dalları olmaktadır. Bu yüzden en iyi çatı ustalarını tercih etmek gerekir.

Çelik Çatı Tadilatı
Çelik Çatı Tadilatı

atıyla ve terasla ilgili her alanda yüzlerce referansımız uzun yıllara yayılan güvenilirliğimizi göstermektedir. Kalifiye işçiliğin kaliteli malzemeyle buluştuğu çözümlerle sektöre yön veren firma durumundayız. Referanslarımız dan daha önceki çatı işlerimizle ilgili daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilir, fotoğraflarımızla çatılarda yaşanan dönüşümü görebilirsiniz.

Siz de çatınızda problemler yaşıyorsanız,

Çatınız’ın yalıtım işlevini yeterince yerine getiremediğini düşünüyorsanız veya çatı yaptırmak istiyorsanız Tadilat Ustası çatı ekibimizden çatı fiyatı alabilirsiniz. Bizimle çalışmanız uzun yıllar çatınız’la ilgili problem yaşamamanızı ve çatı izolasyonundan en üstün verimi alarak ısınma masraflarınız ciddi miktarlarda düşmesini sağlayacaktır.

Çatı hava şartlarından yapıyı muhafaza etmektedir.

Çatısız ev-konut düşünülemez. Olmazsa olamaz çatı Fabrika, Okul, Hastane, Bina, Site, İnşaat çatısı, Villa, Ev, Teras, Bahçe gibi yerlerde Kiremit aktarımı, Sıfırdan ahşap çatı konstrüksiyonu, Shingle (Şıngıl) çatı kaplaması, Ondolin çatı yapımı, Sandviç-panel kaplama, Mebran yalıtım sistemleri, Çatı Yükseltme, Çatı tamiri,  İzolasyon, Gizli dere,  Olukları, Çelik çatı, OSB çatı, Balkon üstü kapatma, Ters tavan ahşap lambirisi tarzında sistemler & modeller çatı işleri İstanbul servisi tarafından malzemeli olarak yapılmaktadır. Malzemeler & detayları hesaplama bilgisi için-arayın.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

2 thoughts on “Çelik Çatı Tadilatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İnşaat Tadilat ustalar

Merhaba inşaat ustası sitemize hoş geldiniz. Evinizde veya iş yerleriniz de yada villa bahçesinde onarılacak.  İnşaat Tadilat usta servisi her hangi bozuk düzensiz olan üstün yerler olsun yada çatınız mı akıtıyor. İstanbul çevresinde oturuyorsanız evinizde küçük veya büyük bir dekorasyon yaptırmak istiyorsanız.  Mutlaka işinin uzmanı olan tecrübeli bir firmadan yardım almalısınız.
Çatı İşleri

tadilat ustası dekorasyon

Subscribe US Now

6843NW
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
0537 814 34 74