Main Menu

çelik imalat proje okuma

Çelik Konstrüksiyon

çelik imalat proje okuma : Her Türlü Çelik Konstrüksiyon İmalatlarının Montaj İşlerini; Fabrikamızda Üretimi Yapılarak Montaj Yapılacak Sahaya Sevkiyatı Yapılır. Yanı Sıra Bu İmalatların Dizaynı Ve Montajında Yer Alarak Bir Çok Projeyi Başarı İle Tamamlamıştır. Çelik çatıların diğerlerine nazaran daha uygun görsellik sağlayabilmesi tercih edilmesi açısından oldukça iyi bir sebep olmalıdır.

çelik imalat proje okuma proje videolarımızı izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Çelik konstrüksiyon uygulamaları, endüstriyel gelişmenin en önemli malzemesi olarak açığa çıkan çeliğin işlenmesiyle yapılan uygulamalardır. Bu dönemde ve günümüzde çelik, mimari tasarımın omurgasını oluşturmakta ve çeliğin önemi gün geçtikçe daha da artmaktadır.

Çelik, geniş kullanım ve uygulama alanı, kolay ve hızlı montaj imkanı ve şekillendirme imkanı boru, profil, yuvarlak demir, yassı çelik sistemleridir. Çelik konstrüksiyon gibi teknik özellikleri sayesinde, 21. yüzyılın en önemli inşaat ve yapı malzemesi olarak inşaat sanayinde kendine geniş bir yer bulmuştur.

Bütün bunlara ek olarak, çelik, dünya üzerinde geri dönüşümü en yaygın olan ve dolayısıyla çevreye zarar vermeyen bir malzemedir. Bu hem öz kaynaklarımızı daha etkin kullanmaya olanak sağlarken hemde enerji tasarrufu sağlamaktadır. Sektörde çelik, genel olarak büyük yapıların köprü, ofis binaları, alışveriş merkezleri, fuar binaları, stadyum gibi), inşaatında kullanılmaktadır.

Ser Profil Hafif Çelik Yapı Sistemleri çelik konstrüksiyon ve çatı sektöründe projelendirme hizmetleri, iş öncesi keşif, tasarım ve destek hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca bunun yanı sıra araştırma ve maliyet analizi, malzeme, ürün tedarihi, şantiye kurulumu, üretim, montaj, anahtar teslim proje hizmetlerini de vermektedir.

Çatı sistemleri için çatı analiz raporları, çatı dayanılırlık ve ortam şartlarına göre proje testleri, proje tasarımını da aktif olarak yürütmektedir. Ser Profil Hafif Çelik Yapı Sistemleri dilediğiniz taktirde size genç ve dinamik kadrosuyla çatı ve konstrüksiyon hizmetinin verildiği bölgeye şantiye kurulumu da sağlamaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir