Latest Post
istanbul ıhlamurkuyu tadilat ustası
Çelik Konstrüksiyon cekmeköy

Çelik Konstrüksiyon cekmeköy

Çelik Konstrüksiyon cekmeköy : Tadilat-Ustası çelik evler kusursuz bir konfor, estetik ve güven sunuyor.

Çelik Konstrüksiyon cekmeköy

Toplu Konutlar Ve Bireysel Konutlarda Çelik Yapı Teknolojisi

Tadilat-Ustası hafif çelik yapılar, mimar ve mühendisler kontrolünde hazırlanan tasarım ve statik hesaplamalarıyla konfor, estetik ve yapı güvenliğini bir arada sunuyor. Ana taşıyıcılarını galvaniz paslanmaz hafif çelik yapı sisteminin oluşturduğu Tadilat-Ustası çelik yapılar, bireysel veya toplu konut projelerinde kısa sürede üretimi, hızlı kurulumu ve güvenli yapı modeliyle öne çıkıyor.

Çevre dostu galvanizli hafif çelik ev üretim teknolojisi ve dönüşümlü malzeme tercihleriyle öne çıkan Tadilat-Ustası çelik villa ve evler yüksek izolasyonuyla da enerji tasarrufunda maksimum değerlere sahip. Modern üretim tesislerinde sahip olduğu yeni teknolojileri kullanarak üretim gerçekleştiren Tadilat-Ustası yapılarının öne çıkan özellikleri arasında estetik güvenli yapı tasarımı, teknolojik hızlı üretim sistemi, yüksek kalitede uzun ömürlü malzeme kullanımı, kısa sürede yerinde kurulum, ekonomik fiyat ve en önemlisi yapılarının arkasında duran güçlü bir satış sonrası ekip organizasyonunu sayabiliriz. Tamamında uzmanlık ve teknolojinin sunduğu konfor ve güveni bulacağınız prefabrik çelik evlerle mutlu bir hayata merhaba deyin.

Çelik Evlerimizin Üstün Özellikleri

Çelik evler betonarme yapılara göre üretimi hızlı ve kurulumu çok daha kısa süre yapılır ve ciddi zaman para tasarruf sağlar daha ekonomik çözüm sunar. Hazı Çelik evler ses, ısı ve su yalıtımı olarak betonarme binalara göre çok daha yüksek izolasyon sağlar. Çelik ev modelleri modüler yapısıyla sökülüp başka yere taşınabilir özelliğe sahiptir ve deprem bölgelerinde betonarme evlere göre çok daha güvenli, çok sağlam ve dayanıklıdır.

En Yüksek Beklentileri En Düşük Maliyetlere Sunuyoruz

Çok büyük bir kısmı 1. Derece deprem bölgesi olarak adlandırılan ülkemizde, insan hayatına direkt etkisi olan yapı güvenliği çok büyük önem arz etmektedir. Depreme dayanıklı, güvenli yaşam alanlarına sahip olmanın en ekonomik ve hızlı yollarından biri çelik ev yapılarıdır. Son yıllarda çelik ev yapılarına ilgi sahip oldukları avantajlar ve özellikleri ile oldukça artmıştır.

hafif çelik yapı
hafif çelik yapı

Çelik konstrüksiyon ev bir diğer adı ile çelik ev yapı sistemleri, inşaat sektöründe özellikle son zamanlarda çok fazla tercih edilmekte ve geleceğin mimarisi olacağı düşünülmektedir.  Çelik konstrüksiyo , bir yapı sistemidir. Binanın çatı, duvar ve zemininin desteklenmesi için çelik yapılı dikdörtgen bir ızgara kullanılır. Çok katlı binalar ve gökdelen yapımında da bu yapı tekniği çokça kullanılır.

Her Yaşam Tarzına Uygun Çelik Ev Tasarımları

Prefabrik yapı teknolojileri ürünleri 1986’dan bugüne, dünyanın her yerinden binlerce insanın ve önde gelen firmanın tercihi. Alanında uzman mimar ve mühendislerimizle, 28 yılı aşkın tecrübemiz ve sahip olduğumuz son teknoloji üretim sistemleri ile inşaattan sağlığa her sektör için en uygun yapı çözümlerini üretiyoruz. Ürün gruplarımız prefabrik yapılardan, konteynerlerden, modüler kabinlerden ve prefabrik evlerden oluşuyor.

İstanbul çelik konstrüksiyon
İstanbul çelik

Türkiye’nin ilk nükleer enerji santrali olan Akkuyu’nun işçi kamp yapılarında Çelik yapıları tercih edildi. İstanbul’un 3. Havalimanı projesinde şantiye mobilizasyonunda da prefabrik ve konteyner yapılar tercih edildi.

Bunun gibi onlarca büyük projede tercih edilen Çelik yapıları, çelik ev konusunda da alanında lider. Yazlık, kışlık, günlük, dağ evi, yayla evi, bağ evi gibi her yaşam tarzına uygun olarak ürettiğimiz çelik ev modellerine web sitemizden göz atabilirsiniz. Tek katlı modellerimizle birlikte hafif çelik villa modellerimiz de mevcuttur. Tüm evlerimiz, teknik özellikleriyle emsallerinden çok öndedir.

Çelik evler

fabrika ortamında üretilirler. Demonte yapıya sahiptirler. Teslimat yerinde uzman ekipler tarafından kurulumları gerçekleştirilir. Onlarca Tadilat-ustasi çelik ev modeli arasından size en uygun olanı seçtiğinizde, seçtiğiniz modele uygun olarak hazırlanan çelik konstrksiyon ev yapısının ilk olarak iskeleti üretilir, devamında diğer parçaları demonte olarak üretilir. Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden istediğiniz yere evinizi teslim edebiliriz.

çelik villa evler
çelik villa evler

Çelik evler tek katlı ya da dubleks olabilirler.

Yazlık ev, bağ evi, yayla evi ya da günlük yaşam alanlarınız için çelik evler çok uygun tercihlerdir. Betonarme yapılara göre çelik ev fiyatları çok daha ekonomiktir.

Betonarme bir eve göre çok daha uygun fiyatlara çelik ev sahibi olabilirsiniz. Bununla birlikte çelik evler dayanıklılık konusunda betonarme yapıları aratmazlar. Depreme ve çeşitli deformelere karşı çok dayanıklıdırlar. Uzun yıllar güvenle kullanım imkanı sunarlar. Çelik yapılar, depremde betona göre çok daha dayanıklıdır. İstenen formatta, istenilen ölçüde ile üretilebilir. Taşıma kapasiteleri yüksektir.

Avantajları Nelerdir ?

Çelik yapıların günümüzde en büyük avantajı deprem gibi doğal afetlere betonarme yapılara olanda daha çok mukavemet ve sağlamlık göstermeleridir. Ayrıca çelik yapılar hafif olmaları sayesinde projelerinizi daha hızlı ve güvenli bir biçimde tamamlamanızı sağlamaktadır.

Çelik konstrüksyon yapılar avantajlarını her geçen arttırmaya devem ettirmektedir, bir çok müşterimizin çelik yapıları tercih etmelerindeki sebep uzun ömürlü ve güvenilir olmasıdır. Bu yapılar betonarme yapılara oranla daha kısa sürede tamamlanarak kullanıma açıldığı için süre bakımından da diğer yapılara oranlar büyük avantaj sağladığı görünmektedir.

ETİKETLER
 • hafif Çelik Konstrüksiyon
 • hafif Çelik Konstrüksiyon imalatı
 • hafif Çelik Konstrüksiyon fiyatları
 • hafif Çelik Konstrüksiyon ev
 • hafif Çelik Konstrüksiyon yapımı
 • hafif Çelik Konstrüksiyon firması
 • hafif Çelik Konstrüksiyon ustası
 • Çelik Konstrüksyon imalat
 • Çelik Konstrüksyon yenidoğan
 • Çelik Konstrüksyon sançaktepe
 • Çelik Konstrüksyon çatı
 • Çelik Konstrüksyon üsküdar
 • Çelik Konstrüksyon ümraniye
 • Çelik Konstrüksyon dudullu
 • Çelik Konstrüksyon cekmeköy
 • Çelik Konstrüksiyon ilhamurkuyu
 • Çelik Konstrüksiyon sultanbeyli
 • Çelik Konstrüksyon madenler
 • Çelik Konstrüksyon samandra
 • Çelik Konstrüksiyon kadiköy

Çelik Konstrüksiyon imalatı ustası için iletişim telimiz den arayarak geniş bilgi alıp taleplerinizi isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ARAYABİLİRSİNİZ