Çelik konstruksiyon Ev tadılat ustası Çatı tadılat ustası
Download WordPress Themes, Happy Birthday Wishes
Anasayfa / Genel / çelik konstrüksiyon imalat
istanbul Çelik Konstrüksiyon hizmeti
istanbul Çelik Konstrüksiyon hizmeti

çelik konstrüksiyon imalat

çelik konstrüksiyon imalat : Büyük yapıların en üst çatılarının imalatında bilgisayar programları ile üzerine gelen doğal kuvvetler hesaplanır ve bunlara özel ölçülerde çelik sistemler yapılır. Büyük çelik profiller ile yapılan bu yapıların güvenliğinden emin olabilirsiniz.

İstanbul çelik konstrüksiyon imalatı

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her köşesinde bulunup projelere hayata geçirme konusunda uzman eğitimli personeli ile çelik çatı imalatından, çelik konstrüksiyon, paslanmaz dan yangın merdivenine kadar çeliğe dair her işinizde çözüm ortağınız olamaya devam etmekteyiz..

Tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretildiği, özellikle deprem tehtti taşıyan coğrafi bölgelerde tercih edilen, çoğunlukla fabrika binaları, çelik konstrüksiyon hangar, spor tesisleri, depo ve atölyelerde kullanılan, geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip çelik yapı sistemidir.

Yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce dev projede çalışmış, tasarımından imalatına ve montajına kadar en başından en sonuna üstlendiğimiz tüm işlerimizi zamanında teslim etmekteyiz. Müşterilerimizin güvenini bu nedenle kazanmış bulunuyoruz. Bünyemizdeki mimarlarımız ve mühendislerimiz sizi hayalinizdeki tasarımlara ulaştırmak için beklemekte.

Çelik firmaları içinde gerek sonuçlandırdığımız projelerimizle gerekse kadromuzla her zaman farkımızı iş yaptığımız müşterilerimize göstermekteyiz. Bizi tercih eden müşterilerimizi referanslarımızla öğrenebilirsiniz. İstanbul Çelik ve Paslanmaz Tank İmalatı konusunda hatasız işçilik ve ekonomik fiyatlara ulaşmanın yolu bizden geçer. Fiyat teklifleri almak ve her türlü sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Çelik konstrüksiyonu yapılar çoğunlukla çelik fabrika binaları, çelik sanayi yapıları, uçak hangarları, spor tesisleri, çelik konstrüksiyon hangarlar, çelik konstrüksiyon atölyeler, çelik konstrüksiyon depolar gibidir.

Hakkında tadilat-ustasi.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ev tadilat işleri nelerdir

inşaat tadilat firmaları

inşaat tadilat firmaları : İnşaat Tadilat İşleri Tadilat İşleri olarak daire tadilatı, ev tadilatı, mağaza, ...

0537 814 34 74