çelik konstrüksiyon imalat

Büyük yapıların en üst çatılarının imalatında bilgisayar programları ile üzerine gelen doğal kuvvetler hesaplanır ve bunlara özel ölçülerde çelik sistemler yapılır. Büyük çelik profiller ile yapılan bu yapıların güvenliğinden emin olabilirsiniz.

Read Time1 Minute, 38 Seconds

çelik konstrüksiyon imalat : Büyük yapıların en üst çatılarının imalatında bilgisayar programları ile üzerine gelen doğal kuvvetler hesaplanır ve bunlara özel ölçülerde çelik sistemler yapılır. Büyük çelik profiller ile yapılan bu yapıların güvenliğinden emin olabilirsiniz.

İstanbul çelik konstrüksiyon imalatı

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her köşesinde bulunup projelere hayata geçirme konusunda uzman eğitimli personeli ile çelik çatı imalatından, çelik konstrüksiyon, paslanmaz dan yangın merdivenine kadar çeliğe dair her işinizde çözüm ortağınız olamaya devam etmekteyiz..

Tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretildiği, özellikle deprem tehtti taşıyan coğrafi bölgelerde tercih edilen, çoğunlukla fabrika binaları, çelik konstrüksiyon hangar, spor tesisleri, depo ve atölyelerde kullanılan, geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip çelik yapı sistemidir.

Yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce dev projede çalışmış, tasarımından imalatına ve montajına kadar en başından en sonuna üstlendiğimiz tüm işlerimizi zamanında teslim etmekteyiz. Müşterilerimizin güvenini bu nedenle kazanmış bulunuyoruz. Bünyemizdeki mimarlarımız ve mühendislerimiz sizi hayalinizdeki tasarımlara ulaştırmak için beklemekte.

Çelik firmaları içinde gerek sonuçlandırdığımız projelerimizle gerekse kadromuzla her zaman farkımızı iş yaptığımız müşterilerimize göstermekteyiz. Bizi tercih eden müşterilerimizi referanslarımızla öğrenebilirsiniz. İstanbul Çelik ve Paslanmaz Tank İmalatı konusunda hatasız işçilik ve ekonomik fiyatlara ulaşmanın yolu bizden geçer. Fiyat teklifleri almak ve her türlü sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Çelik konstrüksiyonu yapılar çoğunlukla çelik fabrika binaları, çelik sanayi yapıları, uçak hangarları, spor tesisleri, çelik konstrüksiyon hangarlar, çelik konstrüksiyon atölyeler, çelik konstrüksiyon depolar gibidir.

0 0
0 %
Happy
0 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
0 %
Surprise

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

çelik konstrüksiyon imalatı yapan firmalar

Çelik çatıların yapım aşamasından montajına kadar ki olan prosesleri tamamen sistemsel olarak yapılır ve işçiler ne yapacağını bilerek çalıştıklarından dolayı yapılan yapıya yorumlarını katmazlar.Projelerde Dizayn Sorumluluğunu da Üstlenerek, Alternatif Çözümler Sunmak, Müşterinin Ufkunu Açarak, Uygun Bir Bütçe, Kaynak Ve Tecrübeli Mühendisleri Bulunan Güçlü Teknik Kadrosu İle Teknik Destek Vermek Diğer Özelliklerimizdendir.
demir doğrama istanbul

Subscribe US Now

6843NW
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
0537 814 34 74