çelik konstrüksiyon imalatı yapan firmalar

Çelik çatıların yapım aşamasından montajına kadar ki olan prosesleri tamamen sistemsel olarak yapılır ve işçiler ne yapacağını bilerek çalıştıklarından dolayı yapılan yapıya yorumlarını katmazlar.Projelerde Dizayn Sorumluluğunu da Üstlenerek, Alternatif Çözümler Sunmak, Müşterinin Ufkunu Açarak, Uygun Bir Bütçe, Kaynak Ve Tecrübeli Mühendisleri Bulunan Güçlü Teknik Kadrosu İle Teknik Destek Vermek Diğer Özelliklerimizdendir.

Read Time2 Minutes, 7 Seconds

çelik konstrüksiyon imalatı yapan firmalar : Çelik çatıların yapım aşamasından montajına kadar ki olan prosesleri tamamen sistemsel olarak yapılır ve işçiler ne yapacağını bilerek çalıştıklarından dolayı yapılan yapıya yorumlarını katmazlar.Projelerde Dizayn Sorumluluğunu da Üstlenerek, Alternatif Çözümler Sunmak, Müşterinin Ufkunu Açarak, Uygun Bir Bütçe, Kaynak Ve Tecrübeli Mühendisleri Bulunan Güçlü Teknik Kadrosu İle Teknik Destek Vermek Diğer Özelliklerimizdendir.

İstanbul bölgesine itap eden çelik konstrüksiyon imalatı yapan firmalar

Endüstri, inşaat ve ağır sanayi sektöründe kullanılan çelik konstrüksiyon imalatı şekil itibariyle belirli bir enine kesit profiline sahip “uzun kiriş” şeklini alır.  Ebatları, kimyasal bileşimi, dayanımları, depolama uygulamaları gibi mekanik özellikleri, sanayileşmiş ülkede standartlara göre düzenlenmektedir.

Diğer tüm işlemler bittikten sonra isteğe göre üretilmiş olan ürün profesyonel ekibimiz aracılığı ile montaj yapılacak yere nakliyesi yapılır. Ardından iş sağlığı ve güvenliği kuralları çerçevesinde işlem tamamlanır.

Geniş bir hizmet suma

Geniş bir hizmet yelpazesine yönelik olarak ağır sanayi sektöründe faaliyet göstermekte ve imalatı yapmaktadır. Her bir yapı için talep edilen kişiselleştirilmiş sonuçları sunmak üzere çeşitli üretim tekniklerine dayanarak karmaşık bir süreç haline gelmiştir. Tadilat Ustasi  Çelik imalat mühendislerimiz tanklar için çelik merdivenlerden, metal işlerine, tam yapı uygulamalarına ve daha fazlasına kadar her uygulama için en yüksek kaliteyi sunmak için buradalar.

İmalatı ile endüstriyel alanlarda, güvenlik, yürüme ve araç yolları, yük ranzaları, merdiven ve platformlarda çözümler sunulmaktadır. İmalatı yapılırken göz önünde bulundurulması gereken durum hem montajın, hem de demontajın kolaylıkla yapılabilir olmasıdır.

Uygulama alanının özellikleri, kullanım şartları ile isteğe bağlı olarak sıcak daldırma galvaniz veya diğer kaplama çeşitleri ile müşterilerimize uygun şekilde üretilip teslim edilmektedir. Paslanmaz çelikten de üretilebildiği gibi galvaniz veya elektrostatik boya kaplamalı olarak da montaja hazır teslim edilebilmektedir. İsteğe bağlı olarak kaplama sız konstrüksiyon da yapılabilir.

Çelik imalat ile uzun ömürlü yapı gereksinimi duyulan endüstriyel tesisler, silolar, imalathaneler, depo, yürüyüş ve araç yolları inşasında, kaygan zeminli çalışma alanlarında kolaylık sağlanır.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

çelik konstrüksiyon üretim aşamaları

Bu nedenle tamamen sistemli ve aslına uygun montajının sağlanabilmesi de bu yapıların bir çok büyük yapılarda kullanılmasının temel nedenidir. Müşterilerimiz Tarafından Tercih Edilme Nedenlerimiz Arasında
Ev Tadilatı İstanbul Ümraniye

Subscribe US Now

6843NW
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
0537 814 34 74