çelik konstrüksiyon montaj aşamaları

Çelik çatılar genellikle büyük yapılarda kullanılmakta ve uzun ömürlü olması da bu çatıların yapılmasında ki amaçlardan biridir.

Read Time2 Minutes, 8 Seconds

çelik konstrüksiyon montaj aşamaları : Çelik çatılar genellikle büyük yapılarda kullanılmakta ve uzun ömürlü olması da bu çatıların yapılmasında ki amaçlardan biridir. Uzun seneler boyunca bakım istemeyen bu çelik çatılar oldukça kolay bir bakım ile kullanılmaya devam edebilirler.

çelik konstrüksiyon montaj aşamaları Sorulan çelik çatı nedir?

Sorularına çelik çatıların tamamen bilgisayar ortamlarında üretildiği cevabı verilebilir. Ayrıca Endüstriyel Tesisler, Kuleler, Tanklar, Konveyör Sistemleri Gibi Projeleri Kapsamına Dahil Ederek Ürün Çeşitliliğini Tamamladığı Projelerle, Çelik Piyasasındaki Başarılı Rekabeti İle Müşterilerin Emrine Sunmuştur.

çelik konstrüksiyon montaj aşamaları
çelik konstrüksiyon montaj aşamaları

Çelik Konstrüksiyon ürünler kullanılan yapılar betonarme yapılara göre hafif yapılardır. Yapı ne kadar hafif olursa o kadar az deprem darbesine maruz kalır. Çelik Konstrüksiyon yapılar, kontrolü daha kolay olması nedeniyle güvenilir ve sağlamdır.

30 mm kalınlığa kadar kesme kapasitesi olan CNC Plazma, 14 mm kalınlığa kadar büküm yapılabilen CNC Abkant tezgahları, her biri 10 ton kapasiteli 6 adet gezer vinç, gaz altı ve ark kaynak makineleri, beş istasyonlu hidrolik kombine makas, hidrolik pres, dört toplu silindir, hidrolik profil bükme makinesi, şerit testere, sütunlu ve radyal matkaplar ve universal tezgahların yanında torna, freze gibi talaşlı imalat tezgahlarının da bulunması, çok önemli kalite ve kapasite avantajları sağlamaktadır.

Çelik konstrüksiyon yapıları

Nakliye ve Montaj Aşaması kısa sürede tamamlandığı için çelik konstrüksiyon kullanılan yapılar daha kısa sürede inşaa edilebilirler. konstrüksiyon yapıların kolon kesitleri betonarmeye göre daha küçük olduğu için kullanılabilir alan artar.

Diğer yapı sistemlerinde yıldırım büyük bir risk iken çelik konstrüksiyon yapılar’da topraklama sebebi ile risk yoktur. Betonun her noktası uygulamada oluşabilecek aksaklıklar nedeni ile aynı özellikleri göstermez. Fakat çelik konstrüksiyon ürünler her noktada aynı özelliği gösterdiği için son derece stabil ve güvenlidir.

çelik konstrüksiyon prefabrik, çatı, bina ve villa projelerinizin fiyat bilgisi için bize ulaşın.

  • çelik konstrüksiyon fiyatları
  • çelik konstrüksiyon nasıl yapılır
  • çelik konstrüksiyon nedir
  • çelik konstrüksiyon fabrika
  • çelik konstrüksiyon üretim aşamaları
  • çelik konstrüksiyon firmaları
  • çelik konstrüksiyon fiyatları 2018
  • çelik konstrüksiyon çatı
00
0 %
Happy
0 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
0 %
Surprise

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

çelik imalat proje okuma

Her Türlü Çelik Konstrüksiyon İmalatlarının Montaj İşlerini; Fabrikamızda Üretimi Yapılarak Montaj Yapılacak Sahaya Sevkiyatı Yapılır. Yanı Sıra Bu İmalatların Dizaynı Ve Montajında Yer Alarak Bir Çok Projeyi Başarı İle Tamamlamıştır.
Çelik KonstrüksiyonÇelik Konstrüksiyon

Subscribe US Now

6843NW
0537 814 34 74