Çelik konstrüksiyon Tadilat Ustasi imalatı

Tadilat Ustası çelik konstrüksiyon hangar, Çelik konstrüksiyon çatı Tadilat Ustasi imalatı spor tesisleri, çelik konstrüksiyon depo ve çelik konstrüksiyon atölyelerde kullanılan, geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip çelik yapı sistemidir.

Read Time4 Minutes, 18 Seconds

Çelik konstrüksiyon Tadilat Ustasi imalatı : İstanbul’un bir çok bölgelerine çelik konstrüksiyon yapıları hizmetleri geniş kadromuzla en kaliteli malzeme ile  aynı zamanda söz verilen günde teslimata önem vermekte olan firmamız İstanbul çevresine haylı kitle edinerek güvence sağlamıştır. Ayrıca Endüstriyel Tesisler, Kuleler, Tanklar, Konveyör Sistemleri Gibi Projeleri Kapsamına Dahil Ederek Ürün Çeşitliliğini Tamamladığı Projelerle, Çelik Piyasasındaki Başarılı Rekabeti İle Müşterilerin Emrine Sunmuştur.

İstanbul bölgesinde çelik konstrüksiyon Tadilat Ustasi imalatı fabrika yapı hizmeti sunumları

Tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretildiği, özellikle deprem tehtidi taşıyan coğrafi bölgelerde tercih edilen, çoğunlukla elik konstrüksiyon fabrika binaları, Tadilat Ustası çelik konstrüksiyon hangar, Çelik konstrüksiyon çatı Tadilat Ustasi imalatı spor tesisleri, çelik konstrüksiyon depo ve çelik konstrüksiyon atölyelerde kullanılan, geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip çelik yapı sistemidir.

Müşterilerimiz Tarafından Tercih Edilme Nedenlerimiz Arasında, Müşterilerimize Sözleşmede Yer Alsa da Almasa da Taviz Vermediğimiz Kalite Gerekliliklerini Yerine Getirmek, Proje Aşamasından Başlayarak İmalat Ve Montaj Safhasında, Bu Gereklilikleri Sürdürebilmek Gibi Özelliklerimiz Bulunmaktadır.

Projelerde Dizayn Sorumluluğunu da Üstlenerek, Alternatif Çözümler Sunmak, Müşterinin Ufkunu Açarak, Uygun Bir Bütçe, Kaynak Ve Tecrübeli Mühendisleri Bulunan Güçlü Teknik Kadrosu İle Teknik Destek Vermek Diğer Özelliklerimizdendir.

Our offices çelik konstrüksiyon
Ülkemizdeki kentleşmenin büyük çoğunluğu 1. ve 2. derecede deprem bölgesinde yoğunlaşmıştır. Buna oranla çelik konstrüksiyon yapımı sistemlerine olan tercih geçmişte oldukça azdı. Çelik yapılar diğer taşıyıcı sistemlere göre çok üstün mekanik özelliklere , statik yeteneklere ve uygulama kolaylığına sahiptir. Çelik konstrüksiyon, hızlı, güvenli ve ekonomik olması ve belirli standartlara sahip olması nedeniyle hızla yaygınlaşan çelik yapı sistemidir.

Bulut Çelik markası olan bir çok projeye imza atan Tadilat-Ustasi. ile hayalinizdeki çelik konstruksiyon eve en ekonomik ve en kısa sürede sahip olabilirsiniz. Referanslarımızı görmeden karar vermeyiniz. Türkiye’nin bir çok bölgesinde işinin uzmanı mimarlar Mecanorm ile çalıştı. Sizde değer verdiğiniz projelerinizi riske atmayın, bizi tercih edin pişman olmayın. Fiyat ve bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Çelik; müşterilerinin kalite beklentilerini iyi algılayan, değer zincirindeki tüm ürün ve adımları sürekli geliştiren, sektöründe daima öncü olmayı hedefleyen bir firmadır. Uzman ekibimiz tarafından dökümante edilmiş olan kalite politikamız, güncelliğini koruyabilmek adına daima yenilenmekte ve geliştirilmektedir.

Galvanizli hafif çelik konstrüksiyon yapılar teknolojisinin kullanıldığı lüks hafif çelik villalar, estetik görünümleri ile fark yaratmaktadırlar. Prefabrik Yapı A.Ş.’nin üstün teknolojisi ve üretim güvencesi ve alanında profesyonel ekibi ile, müşterilerinin taleplerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığı hafif çelik villa çözümleri dayanıklılığı ile de ön plana çıkmaktadır.

Ana çelik kostrüksiyon, stabilitiyi sağlayan ve yükü betonarme zemine transfer eden taşıyıcı iskelet ve stabilizasyon elemanlarından oluşur. Çelik, temel bir astar ile korunur, son koruması ve boyası üretim veya montaj sırasında yapılır.

Çelik olarak proje bazlı; fabrika binaları, sosyal binalar, depolar, hangarlar, gözetleme kuleleri,yangın merdivenleri,korkuluklar, asansör kovaları, ve bina güçlendirme sistemlerini itinayla imalt etmekteyiz. Kreyn yükü olan fabrika ve depolar, statik hesapları, projelendirmesi ve imalatını yapıp, yerinde montaşını gerçekleştirmekteyiz. Montajda sunulan cıvatalı, perçinli ve kaynak imkanları müşteri isteğine göre şekillenmektedir.

Her zaman modern ve çağdaş olan çelik, yapılarda sınırsız olanaklar sağlar. Yüzyıllardır bir çok yapıda kullanılan bu malzeme kusursuz bina ve fonksiyonelliğin güvenilir bir ortağıdır, bu da malzemeyi mimarların ve yatırımcıların vazgeçilmezi yapar. Endüstriyel yapılar içinde çok uygun olan bu malzeme genellikle tasarımda revizyonların çok olabileceği projelerde kullanılır.

Mimari ve statik projelendirme bittikten sonra fabrika ortamımızda imalat Tadilat Ustası çelik konstrüksiyon yapısı sistemi hatasız ve hızlı bir şekilde imalatı gerçekleştirilir.

Tadilat Ustasi HİZMETLER

 1. Fizibilite Çalışmaları,
 2. Ön Maliyet Değerlendirmesi,
 3. Teknik Danışmanlık Hizmetleri,
 4. Konsept Tasarım,
 5. Sismik Ön Değerlendirme
 6. Serbest Form Yapılar
 7. AVM & Marketler
 8. Çok Katlı Konutlar & Binalar
 9. Endüstriyel Ürünler Cami,
 10. Havaalanı, Stadyumlar
 11. Köprü ve Diğer Yapılar
 12. Cephe ve Kanopiler
 13. Tasarım ve Projelendirme

çelik konstrüksiyon yapımı VİDEO muzu izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

 • çelik konstrüksiyon nedir
 • çelik konstrüksiyon çatı
 • çelik konstrüksiyon fiyatları
 • çelik konstrüksiyon yapı
 • çelik konstrüksiyon fabrika
 • çelik konstrüksiyon işleri
 • çelik konstrüksiyon fiyatları 2018
 • çelik konstrüksiyon depo
0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

çelik konstrüksiyon imalat

Büyük yapıların en üst çatılarının imalatında bilgisayar programları ile üzerine gelen doğal kuvvetler hesaplanır ve bunlara özel ölçülerde çelik sistemler yapılır. Büyük çelik profiller ile yapılan bu yapıların güvenliğinden emin olabilirsiniz.
istanbul Çelik Konstrüksiyon hizmeti

Subscribe US Now

6843NW
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
0537 814 34 74