Main Menu

Çelik konstrüksiyonu

İstanbul Tadilat

Çelik konstrüksiyonu ; Amatör ruhunu koruyarak, profesyonel çalışma anlayışını hedefleyen firmamız, yaptığı, yapacağı tüm çalışmalarla çelik çatı ve çelik konstrüksiyon sektörüne hizmet etmeyi amaçlamıştır. Kısa sürede yaptığımız çelik konstrüksiyonu ve çelik çatı çalışmalarıyla sektörümüzde iyi bir yer edinen firmamız kalite ve güvenin adresi olmuştur. Günümüzde inşaat sektöründe yaşanan gelişmeler ve birbirinden farklı projelerin yapılması yapı sektörü için yeni materyallerin kullanılmaya başlanmasını tetiklemiştir. Dayanıklılığın ve sağlamlığın ön planda olduğu yapı sektörü için çeliğin sağlamlığı ve dayanıklı olması çeşitli yapı alanlarında kullanılmaya başlamasına neden olmuştur.

İstanbul bölge ve tüm  bölgelerine Çelik Konstrüksiyon hizmetleri yapılmaktadır.

Çelik konstrüksiyonu

Çelik konstrüksiyonu

Aylarca sürebilir bir betonarme bina yaptırmanız. Oysa ki betonarme bina yerine Çelik Konstrüksiyon yapıları yaptırmayı tercih etseydiniz, çok kısa bir sürede “Çelik Konstrüksiyon” yapınıza sahip olabilecektiniz. Depo ya da normal bir bina yaptıracaklar için zaman bu kadar önemli olmayabilir ya da bazıları geç olsa da betonarme binayı tercih etmek isteyebilir. Ancak bir de fabrika ya da hangar yaptırmak isteyen bir iş adamını düşünelim.

Çelik konstruksiyon . bünyesinde genç, idealist bir ekip her geçen gün kendini yenileyerek bu sektördeki çalışmalara sektörel yön vermektedir. Çelik Mühendislik, profesyonel ve uzman kadrosu ile metal ve çelik konstrüksiyonu, çelik çatı, silindirik tanklar konularında proje, imalat ve uygulama hizmetleri vermektedir.

Çelik çapıları

Çelik konstrüksiyonu , ferforje uygulamaları, yangın merdiveni ve yangın kapısı, korkuluk sistemleri, paslanmaz depo ve silo imalatı, silindirik tank imalat ve montajı, geometrik tank imalatı, prefabrik yapı imalatı, konteyner imalatı, köprülü vinç, tavan vinçleri, çelik fabrika binaları, çelik çatı, metal taşıma kasaları, malzeme stok paletleri, alüminyum korkuluk ve küpeşte imalat ve uygulaması konusunda hizmet ürün ve çözüm üreten Çelik Mühendislik Makina Metal sektörün lider firmalarından biri olmayı amaçlamaktadır.

Çelik konstrüksiyonu

Çelik konstrüksiyonu

Çelik Konstrüksiyon yapıları tercih ettiğinizde uzun yıllar kullanabilirsiniz ve olası bir sorunda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sadece “Çelik Konstrüksiyon” yapılar imal etmekle kalmaz. aynı zamanda her zaman “Çelik Konstrüksiyon” yapılarınızın takibini ve gerektiğinde de onarımını yapmaktadır. “çelik Konstrüksiyon” yapılar hakkında daha fazla bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla proje tasarım, statik, analiz ve üretim bölümüyle imalat, montaj hizmet vermekteyiz. Şu andaki kadromuzla aylık üretim kapasitemiz 200 tona ulaşmaktadır.

Çelik Konstrüksiyonlar

 1. Endüstriyel Yapılar
 2. Çelik Çatılar
 3. Asma KatlarÜst Geçitler
 4. Çelik Platformlar
 5. Yangın Merdivenleri
 6. Metal İşleri
 7. Otomatik Garaj Kapıları
 8. Metal Kapılar
 9. Ferforje ve Korkuluklar
 10. Araç Yer Stoperleri
 11. Çelik Raflar
 12. Aydınlatma Direkleri
 13. Özel İmalatlar

One Comment to Çelik konstrüksiyonu

 1. […] daha kısadır. Bu da inşaat, proje ve maliyetlendirme masraflarının minimuma inmesini sağlar. Çelik konstrüksiyon yapılar, endüstriyel yapılarda geniş acıklıkları kolonsuz ve yer yer taşıyıcısız geçme […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0537 814 34 74