Eski çatı tadilat onarım ustaları

En kaliteli yapı çatı çeşitleri ile hizmet vermeye devam etmekte olan geniş kadromuzla İstanbul tüm bölgelerine geniş müşteri kitlesine ulaşmaktadır.

Read Time2 Minutes, 23 Seconds

Eski çatı tadilat onarım ustaları : En kaliteli yapı çatı çeşitleri ile hizmet vermeye devam etmekte olan geniş kadromuzla İstanbul tüm bölgelerine geniş müşteri kitlesine ulaşmaktadır. Çatı tadilat onarım ustaları Bakım ve onarım için çatı ustası su giderlerinde sıkıntısı olan çatıların düzeltilmesi, tamir edilmesi ve hasarın giderilmesi için malzeme teminin raporlanması gibi ustalık gerektiren konularda sıkıntıların giderilmesine yardımcı olur. Bunun için çatı ustası kesin çözümleri üretmesidir. 

İstanbul bölge Eski çatı tadilat onarım ustaları 

Kuşluk çatı çeşitleri vede sizlerin verdiği çatı örnek bilgiler doğrultusunda çatı yaparak sizlere teslim edilmektedir.

Çatı örnekleri : Eski çatı tadilat onarım ustaları

Çatılarda ki problemleri bulup çözebilen kişilere çatı ustası denir.

Çatılar binaların en önemli yapısıdır. 

Çatısız bina pekte düşünülmeyen inşadır.

Zira çatılar evin birer şemsiyesi daha da ileri söylemek gerekirse evleri maddi açıdan tabiat olaylarının yağışların güneş ışınlarının vereceği zararlardan koruyan önemli bir unsurdur.

Yapılış ve eğim açısında güzel olan çatılar hem evin görünümü hem de yağmur ve kar sularının nakli yönünden önem arz eder. çatı ustası olarak kiremit olan kısımlar düşünülür ama aslında kiremit kullanılmadan yapılan açık alan çatılar da vardır. Soğuk çatı olarak veya teras denilen üzeri açık çatılar da mevcuttur. Bu yapılar yapılırken çatı ustası önceden tasarladığı şekilleri binanın uygunluğuna göre yapmaya başlar.

Çatı Aktarma

Çatı Aktarma yıllar içerisinde eskiyen çatınız’ın kaldırılarak kırık olan kiremitlerin tespit edip değiştirilmesi ve yerinden oynamış kiremitlerin duzenlemesi ile temizliğini kapsayan hizmete çatı aktarma hizmeti denir.

Çatı kaplama malzemeleri arasında büyük parçalar halinde kullanılabilen ürünlerden olan eternit çatı malzemeleri; yük taşıma kapasitesi, dış faktörlere karşı dayanıklılığı ve hafifi bir malzeme olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Farklı renk ve modellerde kiremit alternatifleriyle çatıda yeni nesil çözümleri sunuyoruz.Kiremit çatı kaplama, ülkemizde en çok rastlanan ve tercih edilen çatı kaplama yöntemidir. Her türlü çatı kaplama , çatı tadilatı ile karşınızdayız.


0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ümraniye ev tadilat ustaları

İnsanlar yaşam alanlarını kendi zevklerine, yaşam biçimlerine ve konfor anlayışlarına göre farklı tarzlarda düzenliyor. Ancak ev dekorasyonunda
İstanbul & dudullu Ev Dekorasyon tadilatı

tadilat ustası dekorasyon

Subscribe US Now

6843NW
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
0537 814 34 74