Ev dekorasyon fiyatları tadilat

Eskimiş ve yıpranmış bir yapıya tadilat yapmak her zaman için kalıcı bir çözüm değildir. istanbul Hizmeti Tel 0537 814 34 74

Read Time2 Minutes, 23 Seconds

Ev dekorasyon fiyatları tadilat : Eskimiş ve yıpranmış bir yapıya tadilat yapmak her zaman için kalıcı bir çözüm değildir. Bu yüzden yapacağınız ya da yaptıracağınız tadilat işlemini titizlikle seçmelisiniz. Eskisi kadar konforlu olmayan mülkünüzü daha düşük bir maliyetle yenilemek sandığınız kadar zor değildir.

İstanbul Ev dekorasyon fiyatları tadilat

Hasarlı bölgeler için en uygun tadilat seçeneklerini ve en düşük maliyetleri sizin için derledik. Ancak unutmamalısınız ki işlem sırasında ek fiyatlar ortaya çıkabilir. Başarısız bir tadilat oturduğunuz evi, çalıştığınız iş yerini, sağlığınızı, huzurunuzu, konforunuzu tehlikeye atar. Bu yüzden tadilat yaparken işin ehlileri ile çalışmalısınız.

Ev dekorasyon fiyatları tadilat
Ev dekorasyon fiyatları tadilat

1-Tadilatı bir müteahhite yaptırmak.

Genelde bütün bir tadilat yaparken müteahhit ile çalışılır. Bu size çeşitli avantajlar ve kordinasyon kolaylığı sağlar. Muhatap alacağınız kişi yada kuruluş bir tanedir. Zamandan tasarruf etmnizi ve tek fiyatla anlaşmanızda kolaylık sağlayacaktır.

Dekorasyon Sabit fiyat: Müteahhitle sabit bir fiyatta anlaşmak sizi yasal güvece altına alır. Sözleşmeye göre, ekstra maliyet ücreti talep edemez ve kullanacağı her malzeme özelliği ve garantisi bu sözleşmenizde yazılı olması gerekir. Bunların dışına çıkıması halinde hak talep edebilirsiniz. Burada önemle dikkat etmeniz gereken husus müteahhitle sözleşme yaparken her ayrıntının ve isteklerinizin ve sabit fiyatın açıkça yazılı olmasıdır.

Tadilat Hedef fiyat: Çoğu zaman yapacağınız tadilatın tam maliyetini çıkarmak zordur. Bu aşamada müteahhit tarafından size tahmini bir fiyat verilir. Anlaşmazlıklar genellikle bu noktadan kaynaklanır. Sizin burada dikkat etmeniz gereken husus ise bu fiyatın nihayi toleransları %10 altı ve %10 üstü olarak karşılıklı anlaşmanızdır.

Zaman fiyatı: Dekorasyon Tadilatı belli bir süre üzerinde anlaşarak müteahhite yaptırmaktır. Bu anlaşmada genellikle mütahhit sadece işçilik ücreti ve kendi kordinayson ücretini alır. Yani size sadece iş gücü sağlar. Malzame maliyeti ve nakliye ücretleri size aittir.

2. Tadilatı kendiniz yapmanız

Tadilatı kendiniz üstlenmeniz , tüm koordinasyonu kendi başınıza sağlamanız gerekmektedir. Gerekli tüm malzeme, iş gücü, nakliyat ve atık kaldırma- dökme işlemleri size aittir.Bu durumda yapacağınız tadilat hakkında tüm ayrıntıya hakim olmanız gerekir. Bu seçeneğin size tasaruf sağladığı gibi tecrübe kazanmanıza da faydası olacaktır. Ancak zamanınızı alacağı gibi tadilatın kalitesi ve garantisi tamamen sizin bilginize kalacak.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

ucuz ev tadilatı

Bir tadilat da, toplam maliyet üç etkenden oluşur.Bunlardan birincisi işçilik; toplam maliyetin % 65’ini oluşturur.
Acarkent Tadilat Ustası hizmeti

Subscribe US Now

6843NW
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
0537 814 34 74