Ev Tadilatı listesi

Dairenizin genel tadilatı için sizin tesisatçı, elektrikçi, boyacı, marangoz, çelik kapıcı, kartonpiyerci, sıvacı, fayansçı ve doğramacı ekiplerini çok iyi organize etmeniz işin projeye uygunluğunu kontrol etmeniz gerekir.

Ev Tadilatı listesi ; Sizler için hazırlanan iş programına uyarsanız , en doğru, en hızlı ve en ekonomik çözümü elde etmiş olursunuz. Dairenizin genel tadilatı için sizin tesisatçı, elektrikçi, boyacı, marangoz, çelik kapıcı, kartonpiyerci, sıvacı, fayansçı ve doğramacı ekiplerini çok iyi organize etmeniz işin projeye uygunluğunu kontrol etmeniz gerekir.

İstanbul Ev Tadilatı listesi

 • Yapılacak tadilata göre mimari bir ön projenin hazırlanması.
 • Özellikle mutfak ve banyo için detay projelerinin hazırlanıp tarafınızca onaylanması.
 • Ev Tadilatı listesi
  Ev Tadilatı listesi

  Dış doğramaların, çelik kapının ve iç kapıların kasalarının takılması.

 • Duvarların sıva tamiratlarının yapılması ve zeminin bozuk olduğu kısımlara yeni şap atılması.
 • Banyo ve mutfak seramiklerinin yapılması.
 • Kartonpiyerlerin yapılması.
 • Boya için alçı çekilmesi, duvarların ve tavanın boyanması.
 • Mutfak dolabı, tezgah, evye musluk ve armatürlerin montajı.
 • Banyo dolabı, küvet, lavabo ve tuvalet taşının montajı.
 • Projeye uygun olarak mutfakta ;ocak, bulaşık makinası, buzdolabı ve evyenin , banyo ve tuvalette; lavabo , küvet, tuvalet taşı,duş yerlerinin kararlaştırılması. Ayrıca diğer odalar için elektrik fişleri, uydu anten, internet data vb alt yapının hazırlanması.
 • Yerleri belirlenen cihaz ve armatürlerin elektrik, temiz su ve pis su ve doğalgaz tesisatının yapılması.
 • Radyatör ve kombinin montajının yapılması.
 • Elektrik armatürlerinin ve lambalarının montajı.
 • İç kapıların takılması.
 • Seramik süpürgeliklerinin yapılması.
 • Parke işlerinin yapılması.

Bir ekibin yaptığı işi diğerinin bozmaması gerekir.Ayrıca çalışan her ekibin iş bitiminde mutlaka temizlik yapması gerekir. FacebookTwitter – google – plus Paylaş
Beykoz Ev tadilat ustası : Ev, ofis, büro, otel, hotel, motel için hayal ettiğiniz her türlü anahtar teslimi komple tadilat ve dekorasyon işleriniz için profesyonel usta ekibimizle ve %100 müşteri memnuniyeti ilkemizle hizmetinizdeyiz.

Beykoz Ev tadilat ustası DEKORASYON Hizmeti

Beykoz bölgesinde anahtar teslimi komple tadilat hizmeti sunan firmaları arıyorsunuz, Yada kısmi

Ev Tadilatı listesi
Ev Tadilatı listesi

tadilat yaptırmak için ustaya ihtiyacınız var. Doğru adrestesiniz. Bizler Ümraniye genelinde anahtar teslimi tadilat hizmeti sunuyor, Sizlere uygun ekonomik hızlı çözümler üretiyoruz. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek alt yapısı, İşlerinde deneyimli ustaları & ekipleri bulunan firmamız Beykoz merkezinde Adan-Zye komple tadilat dekorasyon hizmetlerine devam etmektedir.

Tadilat Ustasi Beykoz tadilat fiyat tarifleri

Beykoz tadilat fiyatları öğrenmek hemde maliyetle ilgili detaylar, Mekanlara uygun malzemelerin neler olacağını belirlemek, Hesaplı ve-yahut pahalı dekorasyon malzemeleri satışı yapan firmaların hangileri olduğunun konularında tadilat cı ekiplerimiz sizlere yol gösterecektir. Ayrica yapılacak tadilatın proje tasarımından sonra ücretler belirlenmektedir. Yeni tadilat yapımı ücreti alana bağlı-olarak farklılık göstermektedir. Ücret götürü usülü veya metrekare fiyatı verilerek yapılmaktadır. Beykoz tadilatci fiyatları için yer konum fark etmeden standart fiyat uygulanmaktadır.

Komple dekorasyon yapım, tamir fiyatının keşiften sonra belirlenmesi doğru olacaktır.

Tadilatci Beykoz ; Tadilat kararı aldıysanız arayın en yakın tadilat dekorasyon ekibimizi size yönlendirelim. Çalışma yapılacak alanlarda; Özel tasarımlarda sistemin düzgün belırlenmesi, çalışabilmesi çevreye zarar vermeden nasıl yapılması gerektiği konusunda, Diğer bir çok kriteri değerlendirmek üzere tadilatci uzman ekibimiz

Tadilat ustası Etiketler

Mutfak tadilatı ve dekorasyonu Banyo tadilatı, Ofis tadilatı ve Büro tadilatı ve dekorasyonu İşyeri tadilatı, Bar tadilatı ve Otel tadilatı 

Beykoz Dekorasyon tadilat ustası
Beykoz Dekorasyon tadilat ustası

Hotel tadilatı ve dekorasyonu Motel tadilatı ve dekorasyonu Pansiyon tadilatı, Seramik ve fayans uygulamaları Vitrifiye tadilatı / yenilemesi Duş kabini, duşakabin imalat, montaj, tadilat, değişim Elektrik tesisatı tadilatı tamiratı onarımı Su tesisatı tadilatı tamiratı onarımı Mutfak zemini, mutfak tezgahı banyo, pencere, balkon mermer işleri Her türlü sıhhi tesisat tadilat tamir onarım Cam balkon Alüminyum korkuluk, küpeşte Banyo mobilyası tadilat, tamir, dekorasyon İç ve dış mantolama Laminat, laminant parke Asma tavan, kartonpier, kartonpiyer Alçıpan alçı Duvar kağıdı PVC doğrama Pimapen ve cam sipariş üzeri ölçü alınması Boya ve badana Amerikan ve çelik kapı Çatı, Oluk, Şıngıl Bahçe Tadilat Peyzaj hizmetlerimiz vermekteyiz.

Beykoz Ev Tadilatı ustası : İstanbul’un tüm ilçelerinde tadilat ve tamirat hizmeti sunmaktayız. Usta başı Ömür yönetimi organizatörlüğünde alanında deneyimli ustalarımızla tüm İstanbul’u yenilemeye devam etmekteyiz. İstanbul’da tadilat ve tamirat işlerinde bir çok referansımız oldu. Aldığımız her işi hakkıyla teslim ederek müşteri portföyümüzü her geçen yıl daha da zenginleştirerek memnuniyetler sunduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yazlık Ev Tadilatı

Kimimiz yaz tatilimizi her şey dahil otellerde, kimimiz butik pansiyonlarda, kimilerimiz de yazlıkta geçirmeyi tercih ediyor. Haziran ayında
İstanbul & Şile Ev Dekorasyon tadilatı

Subscribe US Now

6843NW
0537 814 34 74