Evlerin eski ve yeni halleri

Kullanılmayan, atıl durumdaki bir evin profesyonel dokunuşlarla muhteşem yaşam alanlarına dönüştüğüne daha önce onlarca kez tanık olmuşsunuzdur.

Read Time6 Minutes, 18 Seconds

Evlerin eski ve yeni halleri ; Kullanılmayan, atıl durumdaki bir evin profesyonel dokunuşlarla muhteşem yaşam alanlarına dönüştüğüne daha önce onlarca kez tanık olmuşsunuzdur. Evin oturma odasının eski haline bakıldığında ilk dikkat çeken yıkık dökük kapı ve pencereler oluyor. Eski parkeler ve kirli duvarlardan daha çok göze batan pencereler evi oldukça güvenliksiz ve tehlikeli gösteriyor. Mimarlar muhtemelen eve girerken ilk iş olarak kapı ve pencereleri değiştirmeyi düşünmüştür.[metaslider id=8142]

İstanbul bölgesi Evlerin eski ve yeni halleri

Yaz mevsiminin ardından yaklaşan sonbaharda evlerimizde ve ofislerimizde daha çok zaman harcıyoruz. Modern yaşamın kalıplaşmış düzeninden kurtularak yaşamımızı daha çok renklendirmek

Komple Ev Tadilatı Ne Kadar Tutar
Komple Ev Tadilatı Ne Kadar Tutar

ve değişim yaratmak istiyoruz. Zaman yönetimi ve yüksek maliyetler evimizi yeniden dekore etmemizi engelleyebiliyor. Gözümüzde büyüttüğümüz mali yük ve zaman sıkıntısını ortadan kaldırmak artık mümkün oluyor.

İlk iş olarak zemin kaplamasını tamamen söken mimarlar duvarlara da sağlam bir boya badana yaptırmışlar. Zeminde seramik karolarla yeni ve modern bir görüntü sağlanmış. Evin eski kapısı yeni ve sağlam bir kapı ile değiştirilmiş. Kapı dekorasyona uygun olacak şekilde eski görünümlü ve rustik stilde seçilmiş. Tadilat ve bakım ilerini tamamlayan ekip dekorasyon için de ahşap ögeleri ve etnik desenli doğal tekstil ürünlerini tercih etmiş. Yenilenen pencere ile de sakin, şık ve aydınlık bir oda oluşturulmuş.

İstanbul Üsküdar Dekorasyon Tadilatı : Her şeyden önce şu unutulmamalıdır ki salonunuzda yaptıracağınız tadilat ve dekorasyon işlemlerinin güzel bir görünüme sahip olması kadar dayanıklı da olması gerekmektedir. Uzun yıllar boyunca zaman geçireceğiniz salonlarınızın oldukça uzun ömürlü olması gerekmektedir. Bu yüzden de bu tadilat ve dekorasyonlarda kullanılan malzemelerin kalitesi son derece önemlidir.

İstanbul Üsküdar Dekorasyon Tadilatı Tecrübesi

İstanbul Üsküdar Dekorasyon olarak biz salonunuzun tamirat ve ”dekorasyon” işlemlerinde ne başından en sonuna kadar kullanacak olduğumuz malzemelerin piyasada bulunan en kaliteli malzemeler

İstanbul Üsküdar Dekorasyon Tadilatı
İstanbul Üsküdar Dekorasyon Tadilatı

olduğunu garanti ediyoruz. Dolayısıyla salonlarınızı uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Her şeyden önce salonlarınızın dekorasyonunu yaparken kararlarınızı alanında uzman kadromuz ile verebileceğinizi söylemek isteriz. Salonun tadilatını yaparken sizin istek ve arzularınız doğrultusunda hareket ediyor ve sizleri hayallerinizdeki salona kavuşturuyoruz. Bunun için ilk olarak salonunuzu genel olarak tasarlıyor ve bir proje çiziyoruz. Daha sonra çizdiğimiz bu proje kapsamında siz değerli müşterilerimizin de istek ve arzuları doğrultusunda tadilat ve dekorasyon işlemlerimize başlıyoruz. Bu bağlamda eğer isterseniz salonun ısı veya ses yalıtımlarını gerçekleştiriyor ve üzerlerine piyasada bulunan en kaliteli malzemeleri kullanarak sıva çekiyoruz. Bu işlemlerden sonra ise sıra boyama işlemine geçiyor.

İstanbul Üsküdar Bölgesi Boyacı

Salonunuzu boyamak istediğiniz rengi seçerken sizlere yüzlerce seçenek sunuyoruz. Yine ekibimizde bulunan uzman elemanlarımızın desteği ile sizlere hitap eden rengi seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz bu Boya rengi duvarlarınıza uyguladıktan sonra sıra salonunuzun dekorasyonunda gerçekleştirmek istediğiniz detaylara geliyor.

İstanbul Üsküdar Bölgesi Boyacı
İstanbul Üsküdar Bölgesi Boyacı

Bu bağlamda sizin istekleriniz doğrultusunda asma tavan, raf gibi dekorasyon unsurlarını uyguluyoruz. Daha sonra ise salonunuzun dekorasyonunun en önemli parçaları olan mobilyaları seçiyoruz. Bu mobilyaları da yine alanında uzman olan ekiplerimiz ile seçebileceğiniz gibi tamamen kendi zevkinize uygun olarak da seçebilirsiniz.

Mobilya seçiminde modernden klasiğe kadar yüzlerce seçeneğiniz mevcut. Mobilyalarınızı da seçtikten sonra sıra avize, tablo, biblolar gibi geriye kalan aksesuarlara geliyor. Yine bu aksesuarları da salonunuzun geri kalanı ile bütünlük sağlayacak bir şekilde gönlünüze göre seçebilirsiniz. Tüm bu işlemler sonrasında ise sizin son olarak istediğiniz detayları ekliyor ve salonunuzun dekorasyonunu tamamlıyoruz. Sonuç olarak sizlere hayallerinizdeki salonu hediye ediyoruz. Siz de İstanbul salon tadilatı yaptırmak için bizlerle iletişime geçebilir ve İstanbul Üsküdar Dekorasyon’un ayrıcalıklı dünyasına dahil olabilirsiniz.

Üsküdar Bölge ; Komple tadilat Ustası

Üsküdar tadilat fiyatları öğrenmek hemde maliyetle ilgili detaylar, Mekanlara uygun malzemelerin neler

Üsküdar Komple tadilat Ustası
Üsküdar Komple tadilat Ustası

olacağını belirlemek, Hesaplı ve-yahut pahalı dekorasyon malzemeleri satışı yapan firmaların hangileri olduğunun konularında tadilat ustası ekiplerimiz sizlere yol gösterecektir. Ayrıca yapılacak tadilatın proje tasarımından sonra ücretler belirlenmektedir. Yeni tadilat yapımı ücreti alana bağlı-olarak farklılık göstermektedir. Ücret götürü usulü veya metrekare fiyatı verilerek yapılmaktadır. İstanbul Üsküdar tadilatci fiyatları için yer konum fark etmeden standart fiyat uygulanmaktadır.

Üsküdar Bölge; Çatı ustası Hizmeti

Çatınızı Üsküdar çatı ustası ile garanti altına alarak evinizi güvence altına alın. Evinizin çatısının dış görünüşü sizlerin gönlünü açacak estetik ve tasarıma sahip olmalıdır. Soğuk kış günlerinde şehrin

Üsküdar Çatı ustası Hizmeti
Üsküdar Çatı ustası Hizmeti

sokaklarının evinize hastalık taşımasına izin vermeyin. çatı ustası çatınızın her türlü toz ve gürültüden evinizin uzak kalabileceğini garanti ediyor. Çatı yalıtımının ısı tasarrufu adına önemi artık bütün vatandaşlarımızca bilinirken çatı yalıtım ve izolasyonu gibi önemli bilgi ve tecrübe birikimi gerektiren bir konuyu İstanbul Üsküdar çatı ustasına emanet etmelisiniz. Çatınız evinizin, eviniz ailenizin garantisidir. Çatınızı hafife almayın. ”Evin Çatısı” bir evin temeli demektir.

Her çatı sistemleri ve modelleri için ayrı tadilat ustaya ihtiyac duyulmaktadır. Ve malzemeye gereksinim olmakta çatı kaplama, çatı yapımı, çatı tamiri, çatı aktarma, çatı izolasyon çatı yenileme işlerinin her biri zaman kaybına sebeb olduğu için mali açıdan büyük sorunları beraberıne getirmektedir. Bu gibi işleri nasıl yapabilirim diye düşünüyorsanız dert etmeden İstanbul Üsküdar Tadilat Ustasından çatı ustası isteyebilirsiniz. Bu gibi sorunlardan sizleri kurtarmak için haftanın 7 günü hizmete devam ediyoruz..

Üsküdar Bölge ; Fayans Ustasi

Uygun maliyetlerle İstanbul fayancı işçilik fiyatları sunmakta.Müşterilerinin memnuniyetini ön pılan da

Üsküdar Fayans Ustasi
Üsküdar Fayans Ustasi

tutan, Kaliteli hizmeti ilke edinmiş, Sizlerden aldığımız güç & talepler doğrultusunda İstanbul fayans adımlarla ilerlemekteyiz.bizlere ulaşaçağiniz İstanbul Üsküdar fayansçı ustası ve seramik kaplama İstanbul fayansçı Cam mozaik döşemeleri gibi vede faliyetleri olmakta İstanbul kalebodur yapımı, banyo tadilatı İstanbul mutfak fayansları yenileme, seramikçi fiyatları, fayansçılar , fayans malzemeleri uygulama ustaları Üsküdar fayansın tamiri maliyeti Üsküdar uygun ustalık inşaat tadilat dekorasyonu yapılmaktadır.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Eski köy evi tadilatı

Evin oturma odasının eski haline bakıldığında ilk dikkat çeken yıkık dökük kapı ve pencereler oluyor. Eski parkeler ve kirli
İstanbul & tepeüstü Ev Dekorasyon tadilatı

tadilat ustası dekorasyon

Subscribe US Now

6843NW
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
0537 814 34 74