post

güvenlikli iskele kiralık ; Tüm inşaat güvenlikli iskele kiralama arayanlar bizlere ulaşarak istediği kadarınca iskele talep ederek alabilirler. İstanbul bölgesine itap etmekte olan güvenlik iskele kiralık taleplerine cevaplar vermekteyiz. Mümkünatı iskele olan güvenlikli iskele kiralama uygun fiyatlarda kiralanmakta dır.

İstanbul güvenlikli iskele kiralık hızmetleri

Ülkemiz ekonomisinin lokomotifi inşaat sektörünün en tehlikeli kalemi, kalıp ve cephe imalatlarının Çalışma bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş birimlerin denetimleri dikkatinde emekçi ve işveren olarak tedarikinde karşılaşılan noksanlar ile çok tehlikeli sınıflar diye tanımlanan mahaller de güçlükleri yaşayan bizler ve çalışanlar için, emeği, emekçiyi güvene taşıyan sistemlerin sunulması, sunulanın işveren tasarrufuna uygun maliyetler de hizmet gerçekleştirmek adına kurulmuştur.

En Güvenlikli İskele ve Kalıp Sanayi olarak 15 yıldan fazla deneyim ve birikimimiz ile birlikte Türkiye’de ve yurt dışında başarılı projelerimiz ile beraber inşaat sektörününün içerisinde iskele ve kalıp sanayine değer katıyoruz.Yurt içinde ve yurt dışında başarılı projelere imzamızı atmaktan ve ükemiz adına kaliteli bir marka olmanın sorumluluğunu taşımaktan gurur duymaktayız.

kiralık iskele tanımı

Kiralık ve satılık iskele ve kalıp sistemleri sunmakla beraber kiralık dış cephe iskelesi h tipi iskele,flanşlı iskele gibi inşaat iskelelerini en uygun rakamlara 1.sınıf malzeme eşliğinde sunmakta olan firmamız çalışmalarına yurtiçinde ve yurt dışında ara vermeden devam etmektedir.İSO:9001 belgesi ile kalitesini kanıtlamış olan firmamız siz değerli müşterilerimizin ve iş oraklarımızın güveni aynı zamanda memnniyeti ile büyümeye devam etmektedir.

İskele kiralama iskele yatırım, stoklama, bakım ve onarım maliyetlerinin yüksek olması gibi nedenlerle müşterilerimizin çoğunlukla tercih ettiği bir tedarik şeklidir. İskele kiralama tercihinde bulunan müşterilerimiz projelerinin durumuna, planlanan kullanım süresi gibi değişkenlere bağlı olarak 2 ila 4 TL/m2 birim fiyatlar arasında güvenlikli iskele kiralama yoluna gidebilmektedir.

 

Bir cevap yazın