Çelik konstruksiyon Ev tadılat ustası Çatı tadılat ustası
Download WordPress Themes, Happy Birthday Wishes
Anasayfa / KİRALIK İSKELE / İskele kiralama fiyatları
güvenlikli iskele kiralık
güvenlikli iskele kiralık

İskele kiralama fiyatları

İskele kiralama fiyatları

İskele kiralama fiyatları ; İnşaat cephesine kullanmak için güvenli iskele kiralama firması olarak hizmet vermekte olan çok uygun fiyatlarda kiralayarak inşaatınıza güvenli iskele firması devamlı hızmet sunmaktadır. 5.000 m2’si kapalı, 6.000 m2’si açık alan olmak üzere toplam 11.000 m2 alanda faaliyet göstermekteyiz. Firmamız kurulduğu günden itibaren, kaliteli hizmet ve ürün ilkesinden taviz vermemiştir. Müşterilerimizle satış ile bitmeyen bir dostluk geliştirmek ve dostluğu satış sonrasında teknik danışmanlık ile devam ettirmeyi hedefleriz.

Son derece dengeli ve sağlıklı yapı içerisinde hızla büyüyen, güvenilir hizmeti ile ön plana çıkan şirketimiz; almış olduğu TSE belgesi, Gebze Teknik Yüksek Teknoloji Enstitüsünden onaylı Güvenlikli İskele Sistemi Uygunluk Raporu ve ISO 9001 : 2008 sertifikasıyla kalite politikasını da perçinlemiştir. Yıllık 3.000.000 m2 Güvenlikli İskele üretim kapasitesi ile sektördeki en büyük oyuncu konumundadır.

 • iskele kiralama istanbul avrupa
  alman iskele kiralama fiyatları
  kiralık iskele sahibinden
  iskele kiralama işi
  kiralık iskele ümraniye
  kiralık iskele anadolu yakası
  kiralık iskele ikitelli

Hakkında tadilat-ustasi.com

Hoş geldiniz yorumlarınızı bizden esirgemeyiniz.

x

Check Also

güvenlikli iskele kiralık

İstanbul kiralık iskele faliyeti

İstanbul kiralık iskele faliyetiİstanbul anadolu bölgesine inşaat iskele kiralama servisi yapılmaktadır.İnşaat sektöründe olmaz olmaz denilecek kadar en çok ihtiyacı bulunan kiralik insaat iskelesi hizmeti yapmakta olan Tadilat-Ustasi firmamızın her an istediğiniz modeller de kiralık  inşaat iskele esenyurt

0537 814 34 74