Çelik konstruksiyon Ev tadılat ustası Çatı tadılat ustası
Download WordPress Themes, Happy Birthday Wishes
Anasayfa / Genel / iskele kiralama
iskele kiralama
iskele kiralama

iskele kiralama

iskele kiralama : İnşaat sektöründe bina yapımında çoklu katlarda en çok kullanılan güvenlik iskelesi olmaktadır. İnşaat iskelesi kiralarken insan güvenliği için bir çok niteliklere dikkat etmek gerekmektedir. İskele kiralık sektörler arasında temiz sağlam iskele kiralık nokta atışı biz iskele kiralık firması olarak yer yapmaktayız.

İstanbul bölgesi iskele kiralama hizmetleri

Güvenlikli Cephe İskelesi Sistemi, Flanşlı Kamalı İskele Sistemi, Mobil İskele Sistemi, Platformda Tüm iskele sistemlerine ait ihtiyaçları kiralık olarak tedarik etmekteyiz. Kiralık olarak verilen tüm malzemeler temizlenmiş ve bakım onarımları yapılarak kiralama hizmetine verilmektedir. Kiralık olarak verilen iskeleler, iade alındığında, aylık olarak periyodik bakımları yapılmakta, sevk öncesinde son kontrol tutanakları düzenlenmektedir.

iskele kiralama

iskele kiralama

Güvenli firma vede güvenlikli iskele hizmetleri

İşveren firmalarınıza karşı olan sorumluluklarınızı yerine getirmek için azami özeni gösteren firmamız, zamanında teslimat, kiralama konusu ile ilgili projelendirme ve teknik destek konularında da en iyisini yapmakta da kalitesini siz değerleri müşterilerimiz ile paylaşmaktadır.

Tadilat Ustası İskele” ülkemizde hızla gelişmekte olan güvenlikli iskele sektöründe sağlam ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Bünyesinde her türlü projenin altından kalkabilecek sayıda ve güçte teknik personel, montaj elemanları, makine ve teçhizat mevcuttur. Firmamız sahip olduğu bilgi, tecrübe ve uygulamalarını; teknolojik gelişmelerle pekiştirerek iş ortaklarının ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunan, istikrarlı, gerçekçi ve profesyonelce çalışmalarıyla her zaman sizlerin yanında olacaktır.

İskele sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarınızda projenizi Tadilat Ustasi kiralama iskele adres iletişimine göndermeniz. Ya da belirli olan ihtiyaç taleplerinizi evtadilatustasi@gmail.com adresine iletmeniz. Halinde çalışmaları yapıldıktan sonra yazılı teklifimiz size en kısa zamanda ulaştırılarak stok bilgisi de verilecektir.

Hakkında tadilat-ustasi.com

Hoş geldiniz yorumlarınızı bizden esirgemeyiniz.

x

Check Also

Ev tadilat işleri nelerdir

inşaat tadilat firmaları

inşaat tadilat firmaları : İnşaat Tadilat İşleri Tadilat İşleri olarak daire tadilatı, ev tadilatı, mağaza, ...

0537 814 34 74