iskele kiralama

iskele kiralama

İnşaat sektöründe bina yapımında çoklu katlarda en çok kullanılan güvenlik iskelesi olmaktadır. İnşaat iskelesi kiralarken insan güvenliği için bir çok niteliklere dikkat etmek

Read Time1 Minute, 42 Seconds

iskele kiralama : İnşaat sektöründe bina yapımında çoklu katlarda en çok kullanılan güvenlik iskelesi olmaktadır. İnşaat iskelesi kiralarken insan güvenliği için bir çok niteliklere dikkat etmek gerekmektedir. İskele kiralık sektörler arasında temiz sağlam iskele kiralık nokta atışı biz iskele kiralık firması olarak yer yapmaktayız.

İstanbul bölgesi iskele kiralama hizmetleri

Güvenlikli Cephe İskelesi Sistemi, Flanşlı Kamalı İskele Sistemi, Mobil İskele Sistemi, Platformda Tüm iskele sistemlerine ait ihtiyaçları kiralık olarak tedarik etmekteyiz. Kiralık olarak verilen tüm malzemeler temizlenmiş ve bakım onarımları yapılarak kiralama hizmetine verilmektedir. Kiralık olarak verilen iskeleler, iade alındığında, aylık olarak periyodik bakımları yapılmakta, sevk öncesinde son kontrol tutanakları düzenlenmektedir.

iskele kiralama
iskele kiralama

Güvenli firma vede güvenlikli iskele hizmetleri

İşveren firmalarınıza karşı olan sorumluluklarınızı yerine getirmek için azami özeni gösteren firmamız, zamanında teslimat, kiralama konusu ile ilgili projelendirme ve teknik destek konularında da en iyisini yapmakta da kalitesini siz değerleri müşterilerimiz ile paylaşmaktadır.

Tadilat Ustası İskele” ülkemizde hızla gelişmekte olan güvenlikli iskele sektöründe sağlam ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Bünyesinde her türlü projenin altından kalkabilecek sayıda ve güçte teknik personel, montaj elemanları, makine ve teçhizat mevcuttur. Firmamız sahip olduğu bilgi, tecrübe ve uygulamalarını; teknolojik gelişmelerle pekiştirerek iş ortaklarının ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunan, istikrarlı, gerçekçi ve profesyonelce çalışmalarıyla her zaman sizlerin yanında olacaktır.

İskele sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarınızda projenizi Tadilat Ustasi kiralama iskele adres iletişimine göndermeniz. Ya da belirli olan ihtiyaç taleplerinizi evtadilatustasi@gmail.com adresine iletmeniz. Halinde çalışmaları yapıldıktan sonra yazılı teklifimiz size en kısa zamanda ulaştırılarak stok bilgisi de verilecektir.

00
0 %
Happy
0 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
0 %
Surprise

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

insaat iskelesi kiralama

insaat iskelesi-kiralama Bugun sizlere blog yazimda tanistigim insaat iskelesi-kiralama firmasi sahibi olup biraz sohbet etik. Arkadas her gun sabah kalkarak insaat iskelesi-kiralama firmasini acarak gunluk calisma is temposuna
inşaat iskelesi kiralamainşaat iskelesi kiralama

Subscribe US Now

6843NW
0537 814 34 74