Latest Post
istanbul ıhlamurkuyu tadilat ustası
Çatı Tadilat Ustası Sancaktepe

İstanbul Çatı Ustası

İstanbul Çatı Ustası ; Çatı ustası ile garanti altına alarak evinizi güvence altına alın. Evinizin çatısının dış görünüşü sizlerin gönlünü açacak estetik ve tasarıma sahip olmalıdır. Soğuk kış günlerinde şehrin sokaklarının evinize hastalık taşımasına izin vermeyin. çatı ustası çatınızın her türlü

Çatı ustası Hizmeti

Çatı ustası Hizmeti

toz ve gürültüden evinizin uzak kalabileceğini garanti ediyor. Çatı yalıtımının ısı tasarrufu adına önemi artık bütün vatandaşlarımızca bilinirken çatı yalıtım ve izolasyonu gibi önemli bilgi ve tecrübe birikimi gerektiren bir konuyu İstanbul çatı ustasına emanet etmelisiniz.

İstanbul Çatı Ustası

Çatınız evinizin, eviniz ailenizin garantisidir. Çatınızı hafife almayın. ” Evin Çatısı” bir evin temeli demektir. Her çatı sistemleri ve modelleri için ayrı tadilat ustaya ihtiyac duyulmaktadır. Ve malzemeye gereksinim olmaktadır.

Çatı kaplama, çatı yapımı, çatı tamiri, çatı aktarma, çatı izolasyon çatı yenileme işlerinin her biri zaman kaybına sebebi olduğu için mali açıdan büyük sorunları beraberine getirmektedir.

Bu gibi işleri nasıl yapabilirim diye düşünüyorsanız dert etmeden İstanbul Tadilat Ustasından çatı ustası isteyebilirsiniz. Bu gibi sorunlardan sizleri kurtarmak için haftanın 7 günü hizmete devam ediyoruz.

Çatı yalıtım malzemeleri çeşitli çatı alanları için farklı özelliklerde dir.

Teras çatılarda kullanılan yalıtım malzemeleri ile çatı örtüsü bulunan çatılarda kullanılan yalıtım malzemeleri farklılık gösterir. Teras çatılarda kullanılan yalıtım malzemelerinin zarar görmemesi için üzerinin metal levhalar ile kapatılması da gereklidir. Diğer yandan çatı örtüsü bulunan çatılarda kiremit yada çatı örtüsü altı yalıtımının da yapılması ve yıpranan kısımların yenilenmesi şarttır.

Ayrıca baca dipleri ve saçakların da çatı örtüsü ile birleşen kısımlarının izole edilmesi gereklidir. Ancak bu şekilde yapılan bir yalıtım uygulaması sağlıklı sonuç verecektir.

Çatı, binaların en fazla ihmal edilen ancak en çok özen isteyen kısmıdır. Her türlü hava koşulunda başımızın üstüne bizi koruyan, yaşadığımız yerleri yuva haline getiren çatılar, en az bina ve evlerin diğer kısımları kadar özen ve bakım ister. Yağışlara karşı korunmasız, yalıtımı yapılmamış, su sızıntıları görülen, düzenli olarak aktarılmamış, su tahliye alanları düzenlenmemiş ve tıkalı çatılar; rutubetli evler, yüksek enerji faturaları ve kötü görünümlü bir bina demektir. Kaldı ki binaların çok daha erken yıpranmasına ve daha eski görünmesine neden olan su sızıntılarının tamamı çatılardan kaynaklanır.

ati Ustaları, Çati Yapimi, Çati Tamir, Kiremit Aktarması, Çati İzolasyonları, Çati Firmaları, Çati Şirketleri, Çati Yenileme, Ahşap Çati, Onduline Çati, Shingle Çati, Membran Çati Yalıtımı, Çardak Kamelya, Lambiri, Çatıcı,

2 üzerine düşünceler “İstanbul Çatı Ustası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ARAYABİLİRSİNİZ