Main Menu

Istanbul catici ustasi

Ümraniye  Çelik çatı ustası

İstanbul çatıcı ustası : Evinizin çatıları bozuk yada yeniden yapılacaksa arayıp bizlerden usta veya bilgi alabilirsiniz. Çatı tamiri ve bakımı için, işin uzmanı olan elemanlarımız, hızlı ve etkili bir şekilde çalışmaktadır. Çatı izolasyonu, membran su yalıtımı, ahşap çatı yapımı, kamelya çatı yapımı, lambiri uygulaması, ondüline çatı, çelik çatı, shingle çatı, çatı kiremit aktarımı ve çatının yeniden yapılmaktadır.

Istanbul catici ustasi çeşitli çatı Hizmetleri vermekte.

Birçok kategoride, profesyonel çalışma yöntemleri üretmekteyiz. Yağmur ve kar gibi durumlarda, çatılar zarar görebilir. Bu durumda, işin uzmanı olan çatı ustası elemanlarımızı tercih edebilirsiniz.

Istanbul catici ustasi

Istanbul catici ustasi

Yılların tecrübesiyle çatı hizmeti veren elemanlarımız, kısa zamanda iş teslimi yapmaktadırlar. Ustalarımız, birçok çatı işleminde, yeni yöntemleri sürekli olarak takip etmektedir. Bu yöntemle birlikte, çatı ustası kategorisinde, yeni gelişmeleri takip etmektedir.

Çatı yapımı binanın anasıdır.

Ustalık, alanında uzman olmak demektir. Bu yüzden her ne iş olursa olsun tüm detayları özenli bir şekilde yapmak gerekir. Ustalık da ülkemizde oldukça önemli bir yer tutmaktadır.  Tamamlanan binaların adeta son vuruşunu yapar.

Yapıların temelinde ve gövdesinde ustalık her ne kadar önemliyse çatısında da bir o kadar önemlidir. Çatının tamamlanması, dış cepheden sonra binaların dışarıdan gelecek herhangi olumsuz hava koşullarına karşın tedbir alınması demektir. Düzgün ve sağlam bir şekilde örülmüş çatılar her zaman daha uzun ömürlü bina kullanımını sağlar, tabi temel de aynı düzeyde sağlam ise.

İstanbul dekorasyon ve tadilat

Tadilat işleri konusunda firmamız kapsamlı bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Bu konuda da ulaştırmış olduğu hizmetlerle her zaman için ön planda bulunmaktadır. Bir dekorasyon işlemi yapılacağı zaman ya da tadilat işlemi yapılacağı zaman kesinlikle bunun belirli bir projesinin çizilmesi gerekmektedir.

Günümüzde tabii ki ufak tefek de olsa bazı konularda insanlar kendileri müdahale etmeye gayret göstermektedir. Ancak bu müdahaleler sonrasında aslında evlerde çok daha ciddi tadilat sebeplerine de zemin hazırlamaktadır. Bir tadilat işlemi yapılacağı zaman evin hangi bölümünde olursa olsun gerekli işlemlerin gerçekleştirilmesi plan ve programın çıkartılması gerekir. Buna göre malzemelerin doğru bir şekilde alınması büyük bir önem arz etmektedir.

Sizlere çatı ustası olarak çatı tadilatı, yeniden çatı yaptırma , çatı aktarma gibi hizmetler vermekteyim . Hizmetlerimi daha ayrıntılı öğrenmek isterseniz menüden hizmetler bölümüne bakabilirsiniz.« (Previous News)Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir