İstanbul kiralık iskele faaliyeti

İstanbul iskele kiralama firmamızın her an istediğiniz modeller de kirala  inşaat iskele İstanbul civarlarında hizmetler verilmektedir. İnşaat üzerinde diğer ihtiyaçlarınız olursa hemen bizlere ulaşarak

İstanbul kiralık iskele faaliyeti ; Anadolu bölgesine inşaat iskele kiralama servisi yapılmaktadır. İnşaat sektöründe olmaz olmaz denilecek kadar en çok ihtiyacı bulunan kiralik insaat iskelesi hizmeti yapmakta olan İstanbul iskele kiralama firmamızın her an istediğiniz modeller de kirala  inşaat iskele İstanbul civarlarında hizmetler verilmektedir.

İSTANBUL BÖLGESİ İstanbul kiralık iskele faaliyeti

İnşaat üzerinde diğer ihtiyaçlarınız olursa hemen bizlere ulaşarak iskele kiralama vede  insaat ustalari temin edebilirsiniz. Mekan içerisinde istenilen yükseklik ve genişlikte platform oluşturularak özellikle tavan, asma tavan gibi yüzeylerde aydınlatma, boya, kaplama işlerde iş iskelesi olarak kullanılır. İskeleler dikmeleri 48×3 mm,yan korumalar 34×2,5 mm çapraz bağlantı kolları 27×2,5 mm TSE belgeli sanayi borusundan imal edilmiş olup ürünler isteğe bağlı boyalı veya sıcak daldırma galvaniz dır. İstenildiği yere ve yöne kolay şekilde hareket ettirilebilir.

İstanbul  iskelesiTaşınması kolaydır.

İstanbul kiralık iskele faaliyeti
İstanbul kiralık iskele faaliyeti

Stoklama durumunda fazla yer kaplamaz. İskelenin kurulumunun ilgili mevzuata uygun olarak güvenli bir şekilde tamamlanmasını koordine ve kontrolü Mirler İskele ve Yapı Sistemleri, inşaat sektöründeki gelişmelere paralel olarak iskele kurulumunda iş risklerini minimuma indirmek, iskelelerin hızlı ve pratik kurulmasını sağlayarak inşaat firmalarını maliyetten ve zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olur.

iskele konusunda da hizmet

Bir aile şirketi olan firmamız bir çok önemli dönemleri aşarak tecrübe ve sermaye birikimleriyle bugünlere gelmiş ve inşaat organizasyonlarının ayrılmaz bir parçası olan, gelişmiş ülkelerde yıllardır yüksek standart da kullanılan iskele konusunda da hizmet vermek üzere yeni bir departman oluşturmuştur. İstanbul İskelesi olarak, kiralık inşaat iskelesi, kiralık beton kalıbı gibi alanlarda fiyatları bakımından müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutulur.

İnşaat İskelesi ve İnşaat Kalıp Sistemleri bir inşaatın olmazsa olmaz yapı taşlarıdır. İnşaat İskelesi ve İnşaat Kalıp Sistemleri hem yapınızın hem de çalışanlarınızın güveni için son derece önemli malzemelerdir. İnşaat iskelesi ve inşaat kalıp sistemleri imalatı, projelendirilmesi, inşaat sonrası faaliyetleri ile sektöründe hizmet veren öncü kuruluş olmaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Profil Büküm firması

Profil Büküm firması; Türkiye'nin mega şehri olan istanbul Profil Büküm firma olarak hizmetler vererek müşteri hizmet memnuniyetleri alarak Profil Büküm firma adı altında kalitemizden hiç tolerans  vermeden Siyah Metal, Paslanmaz Metal, Bakır ve Alüminyum gibi profilleri, Profil Büküm tezgahlarıyla, büküm ünü sağlamayarak devam etmekteyiz.
Profil Büküm firması

Subscribe US Now

6843NW
0537 814 34 74