Latest Post
istanbul ıhlamurkuyu tadilat ustası
İstanbul Su Tesisatçısı

İstanbul Su Tesisatçısı

İstanbul Su Tesisatçısı : Su Sıhhi Tesisat İşleri | Su Tesisat Ustası Kameralı Su Tesisatçı İstanbul Tesisat olarak sektörde kendimizi kanıtlamış olmanın verdiği gururla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yaptığımız işlerin temeli sıhhi tesisat işlerinden oluşur. Bünyemizde çalıştırdığımız su tesisat ustaları alanında yıllarca deneyime sahip olmuş ustalardır.

İstanbul Su Tesisatçısı

Bir su sıhhi tesisat üstünde mutlaka, su akışını denetlemek için bir musluk bulunmalı, bu musluk, biçimi nasıl olursa olsun, su akışını düzenlemelidir.

İstanbul Su Tesisatçısı
İstanbul Su Tesisatçısı

Piyasada, zevkinize ve kesenize uygun birçok batarya modeli mevcuttur. Zaman içeresinde contalar sorun çıkartabilir, bu durumda contaların değiştirilmesi damlama problemini çözecektir. Her Su sıhhi tesisat gereçlerinin hemen altına, kötü kokuların ve gazların, yapı içine sızıntısını önlemek amacı ile bir sifon, boşaltma borusuna yönelten, sulu supap yerleştirilmiştir. Sifonlar, tamiri gerektiğinde parçalar halinde ayrılabilirler.

Yaşam alanlarını hemen hemen her noktasında kullanılmak zorunda olan şu tesisatlarında problem yaşanması halinde, hayat katlanılmaz olmaktadır. Böyle durumlarda şu tesisat problemlerini çözen firma arayışına gidilir.

Gelişen teknoloji sayesinde şu tesisati sektöründe kullanılmaya başlayan makineler arıza tespitinde önemli gelişmeler kaydedilmesini sağlamıştır. Bu sayede de şu tesisat sisteminde ortaya çıkan arızaları ararken boşu boşuna kırıp dökme işlemlerine son verilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ARAYABİLİRSİNİZ