Main Menu

İstanbulda boya yapan ustalar

boyaci ustasi arayan firması

İstanbulda boya yapan ustalar

İstanbul civarında evini veya işyerini boyatmak için İstanbul da boya yapan ustalar arayış içinde olan mülk sahiplerine hizmet de en kaliteli bilgıli ustalarla hizmet verilmekte olan tadilat ustasi sitemiz den bulabilirsiniz.

iş yerinizde tadilat veya onarım yapmak ıcın bıze ulaşarak sızlerın yıkık dökük onarılacak inşaat vede ev, iş yeri , dükkan gibi binanızda yapılacak yerleri yaptırabilirsiniz.

İstanbulda boya yapan

İstanbulda boya yapan

İstanbul ve Çevre iller başta olmak üzere İstanbul bölgesinde aktif olarak ev tadilatı vede boya işlerini yürütmekteyiz. İstanbul boya ustası, İstanbul boya dekorasyon, İstanbul Boyacı ustası, İstanbul Sedef Boya Ustası gibi aramalarda da bizlere ulaşabilirsiniz. Ustalarımız tamamen işinde uzman olan kişilerden oluşmaktadır.

Evleriniz ve iş yerleriniz itina ile temiz bir şekilde boyandıktan sonra teslim edilmektedir. Ev tadilatı , Dış mekan boyama, iç mekan boyama, Boya Ustası, boyacı, sedef boya, yağlı boya, su bazlı boya, italyan boya

Ev veya iş yerinizin duvarların, tavanın, balkonların artık boyanma vakti geldiğini düşünüyorsanız, boyanacak yerin durumuna göre yağlı boya, parlak boya, yarımat boya, mat boya veya plastik boya ile 1. kalitede boyanmasını istiyorsanız bir telefonunuz yeterlidir…

Boya Badana konusunda kendini kanıtlamış Erdem yapı piyasasına hakim işin severek yapan usta ve ustalar ile çalışmaktadır. İstanbulda boya yapan ustalar ı olarak yaklaşık olarak 10 yıldır İstanbul’da boya badana işini İstanbulda boya yapan ustalar yapmaktayız.

Tadilat ustasi Ön Görüşme.

Tadilat ustasi boya badana Dekorasyon, olarak sizinle belirlenen gün ve saat de boyanacak olan mekan da buluşuyoruz. Ön keşif yaptık dan sonra kullanılacak malzemeler hakkında bilgi veriyoruz, tadilat veya alçı yapılması gereken yerleri belirliyoruz.

Zaman Belirlenmesi.

İşe nezaman başlanacağı ve ne zaman teslim edileceği belirlenir. Dediğimiz günde gelir işe başlarız..

Nasıl Çalışıyoruz..

Öncelikle temiz çalışmak prensibimizdir. Müşterinin tüm eşyalarını ve perdelerini söküyoruz. Laminant parke pervazlarını maskeleme bantı  kağıt bant ile bantliyoruz.  Eşyaları hışır örtü bezi ile örtüp eşyalara zarar gelmesini engelliyoruz.(Next News) »Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir