kadıköy çatı ustaları

kadıköy çatı ustaları

Günümüzde her türlü çatı onarımları vede sıfırdan yeni sisteme uygun çatılar yapılmaktadır. İstanbul çatı çelik konstrüksiyon hizmeti : kadıköy’ün tüm bölgelerine ev tadilatları 

cati tamiri istanbul
cati tamiri istanbul

kadıköy çatı ustaları ; Günümüzde her türlü çatı onarımları vede sıfırdan yeni sisteme uygun çatılar yapılmaktadır. Kadıköy’de çatı tamiri konusunda profesyonellerden oluşan eğitimli ustalarımız, size mükemmel tamir hizmeti ve profesyonel işçilik sunmak için hazırdır.

İstanbul tüm bölgeleri kadıköy çatı ustaları

ÇATI TAMİRİ
Çatılar yapıların en üst elemanlarıdır. Binayı yağış ve diğer atmosfer etkilerinden (sıcak, soğuk, rüzgar) korur. Çatılar taşıyıcı kısım ve çatı kaplaması olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Çatı tamiri işlemlerinde taşıyıcı sistem ve kaplama kısımları ayrı ayrı değerlendirilmeli eskimiş yıpranmış elemanlar yenisi ile değiştirilmelidir. Taşıyıcı kısım, malzemeye (ahşap, çelik, betonarme) çatı eğimi, kaplama malzemelerinin cinsine, ağırlığına ve yüke bağlıdır.

Çatılardan ısı geçişi toplam kayıp içerisinde %25’ i bulmaktadır. Bu oran ısıtma ve soğutma giderlerini gereksiz arttırdığı gibi hem biyolojik konforu olumsuz etkilemekte, hem de ısıtma ve soğutmada dolaylı ve dolaysız olarak atmosfer, fosil yakıt atıkları ile kirletilmektedir. Binalar için son derece önemli olan çatıların bakım ve tamiri için gereken hassasiyet gösterildiği takdirde, çatı sistemlerinden maksimum verim alınabilmektedir.

Büyük ya da küçük, şimdiye kadar yaptığımız Kadıköy’deki çatı tamirlerinden gurur duyuyoruz.

kadıköy çatı ustaları
kadıköy çatı ustaları

Müşterilerimiz çatı projesinin büyüklüğünden bağımsız olarak, Kadıköy’de her çatı onarımının acil olarak işleme konulacağını, hızlıca çözüme kavuşacaklarını bildiklerinden dolayı bize güvenebileceklerini biliyorlar. Öyleyse, Kadıköy’de tamir edilmesi gereken bir çatınız varsa, size yardımcı olabilmemiz için bizi arayın!

Tadilat Ustası Kadıköy çatı tamiri ekibimiz çatınızı denetleyerek size detaylı çatı hasar inceleme raporu sunacaktır.

İstanbul çatı çelik konstrüksiyon hizmeti Büyük şehrimizde sunmaktayız.

çatı çelik konstrüksiyon : Çelik çatılar yapımında şantiyemiz ilk sıralarda kaliteli yapımı ile devam

çelik konstrüksiyon
çelik konstrüksiyon

etmektedir. çatı çelik konstrüksiyon deneyimli ustalarımızla haylı bir çok yerler yapılarak teslim edilmiştir.

İstanbul çatı çelik konstrüksiyon hizmeti : kadıköy’ün tüm bölgelerine ev tadilatları yapımı en kaliteli malzeme ile geniş kadromuzla hizmetler veriyoruz. İnşaat sektöründe aklınıza gelecek her türlü tadilatlar yapılmaktadır. kadıköy Tadilat Ustası hizmet öncelikle müşteri memnuniyetleri ön planda tutarak verilmektedir.

İster evinizin tümünün tadilatını elden geçirerek anahtar teslim yapmaktayız. İster evinizin çatısını ister evinizin iç bölümlerinin tadilatını yaparız. Son zamanlarda banyo yenilemek ev dekorasyon modasında vazgeçilmez parçası oldu. Eski banyonuzun pırıl pırıl ve yepyeni trend renklere bürünürken bu anın keyfini çıkarmak isterdiniz..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

esenyurt demir doğrama

esenyurt demir doğrama
esenyurt demir doğrama

tadilat ustası dekorasyon

Subscribe US Now

6843NW
0537 814 34 74