Main Menu

Kartonpiyer Stropiyer

Kartonpiyer Stropiyer

Kartonpiyer Stropiyer : Gönye Kesme Aparatı Ustası – saray tavan kaplama, tavan süsleme, perdelik, çerçeve çıtası, avize göbeği, alçı veya köpük kaplama işlemlerinizi işinde uzman, yenilikçi kadromuzla sizlere Anahtar Teslim Tadilat hizmeti sunmaktayız.

İstanbul bölgesi Kartonpiyer Stropiyer

İstanbul her bölgesine kemer yapımı hizmeti için bizi arayın. Size en yakın karton piyer ustası hizmet sunmaya hazır, asma tavan, göbek (kartonpiyer avizelik) adına bir çok uygulamalarımız olduğu gibi bunun dışında; iç ve Dış cephe mantolama, boya badana, çatı tamiri, anahtar teslim tadilat, proje çizimi veya proje çizimine bağlı işçilik ve bir çok konuda ki tadilatlar için Referanslar sayfamızdan yaptığımız işleri kontrol edebilirsiniz.

Yapıları kabartmalarla bezemek için çoğunlukla duvar ve tavan ara kesitleriyle tavan göbeklerinde kullanılan, sertleştirilmiş mukavva veya katıklı alçıdır.

Kartonpiyer dekorasyon amaçlı ve yapılarda uygulamada ortaya çıkan bazı eksiklikleri izole etmede çok yaygın olarak kullanılan bir yapı malzemesidir. Yapıların iç kısımlarında ve nem almayan yerlerinde ince sıva ya da alçı sıva uygulamaları yapıldıktan sonra yüzeyleri güzelleştirmek ve süslemek için tavan ve duvarların kesiştiği köşelere, tavana, duvarlara kartonpiyer uygulamaları yapılabilir.

Kartonpiyer nasıl kesilir videosunu izleyebilirsiniz.

 

 « (Previous News)
(Next News) »One Comment to Kartonpiyer Stropiyer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir