kiralık iskele İstanbul

kiralık iskele İstanbul
İstanbul’da kiralık iskele firması olarak hizmet sunan Model kiralık iskele İstanbul üretmiş olduğu güvenlikli iskeleler ile hizmet sunmaktadır, üretmiş olduğu iskele satış ve kiralık iskele İstanbul yöntemi ile tüketiciye ulaştırmaktadır.

Read Time2 Minutes, 40 Seconds

kiralık iskele İstanbul :  üretmiş olduğu güvenlikli iskeleler ile hizmet sunmaktadır, üretmiş olduğu iskele satış ve kiralık iskele İstanbuda yöntemi ile tüketiciye ulaştırmaktadır.  İstanbul Anadolu yakasında kiralık iskelesi ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm sunmaktayız.

kiralık iskele İstanbul firması olarak hizmet sunmakta

TSE belgeli iskelelerimizi projelerinizde güvenle kullanabilirsiniz, projeleriniz kullanmak istediğiniz iskelenin çeşitleri ve fiyatları ile bilgi almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz .  Güvenlikli iskele sistemimizde diz ve bel hizasına gelecek şekilde iki adet arka korkuluk mevcuttur. İskelesi sistemimizde her katta çift sıra çelik platform mevcuttur.

kiralık iskele İstanbul
kiralık iskele İstanbul

Türkiye’de emniyeti yüksek Euroscaf üreten firmalar olduğunu, ancak ilk etapta yatırım maliyetinin güvenli olmayan iskelelere kıyasla yüzde 15-20 daha fazla olması.  Türkiye’de inşaat sektörü iş kazalarının sayısal çokluğu bakımından birinci sırada yer alıyor. Ve pek çoğumuzun da bildiği gibi bu kazaların ciddi bir bölümü iskele çökmesi ya da iskeleden düşme sonucu gerçekleşiyor.  Bakanlığın iskele kurulumu için proje isteyerek kazaları en aza indirgeyeceğine inanıyoruz ve bu söz konusu uygulamaya sonuna kadar destek veriyoruz” diye konuştu.

Sistemimizi diğer sistemlerden ayıran başlıca detaylar:

*Gerek montajı esnasında gerekse çalışma esnasında ekiplere üst güzey güvenlik sağlayan açık sistemdir.

Panolardan ve tek parça olarak tasarlanmış yatay bağlantı elemanlarından oluşur.
*Kot farkını almak için alt ayar milleri kullanılmaktadır
*Yürüme platformları ile güvenli bir iş akışı sağlanır.Ekipler katlar arası kalas transferi ile uğraşmazlar bu sayede iş hızı ve iş güvenliği üst seviyelere taşınmış olur.
*Duvar dayama elemanları kullanılarak iskele cepheye sabitlenir.

Ayarlanabilir Duvar dayama elemanlarımız sayesinde sistem çalışma yüzeyine İstenilen uzaklıkta ayarlanıp her eksende maksimum mukavemette montaj sağlanmış olur.
*İskelemizde ekipler katlar arasına çıkışları panoların içine monte edilen bağımsız merdivenler sayesinde gerçekleştirirler.
*Sistemimiz; bünyesinde barındırdığı bütün elemanlarının projenize uygunluk sağlayabilecek şekilde esnek ölçülerde imalatları sayesinde en sıkıntılı çalışma alanlarında dahi mükemmel çözümler sunar.
* Şantiye tecrübesine sahip kalıp ve iskele sistemleri konusunda uzman personelimiz proje bitimine kadar yanınızdadır.
Zaman kaybına son, cephe iskelesinde Avrupa standartlarında emniyetli, sağlam, ekonomik, kullanışlı KİRALIK iSKELE SİSTEMLERİ.

Mekan içerisinde istenilen yükseklik ve genişlikte platform oluşturularak özellikle tavan, asma tavan gibi yüzeylerde aydınlatma, boya, kaplama vs. işlerde iş iskelesi olarak kullanılır. İskelenin dikmeleri 48×3 mm,yan korumalar 34×2,5 mm çapraz bağlantı kolları 27×2,5 mm Tse belgeli sanayi borusundan imal edilmiş olup ürünler isteğe bağlı boyalı veya sıcak daldırma galvanizdir. İstenildiği yere ve yöne kolay şekilde hareket ettirilebilir. Taşınması kolaydır. Stoklama durumunda fazla yer kaplamaz.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İstanbul kiralık iskele

İstanbul kiralık iskele İstanbul anadolu bölgesine inşaat iskele kiralama servisi yapılmaktadır. İnşaat sektöründe olmaz olmaz denilecek kadar en çok ihtiyacı bulunan kiralik insaat iskelesi hizmeti yapmakta olan Tadilat-Ustasi firmamızın her an istediğiniz modeller de kiralık  inşaat iskele esenyurt
alman iskele kiralama fiyatları

Subscribe US Now

6843NW
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
0537 814 34 74