kombi bakım tamir servisi

kombi bakım tamir servisi : İstanbul Kombi servisi, kombi tamiri bakımı veya arıza şikayetleri vede montajı veya teknik sorunları gibi servis talebinize karşı kaliteli hizmet vermekteyiz. kuruluşumuz aynı zamanda petek temizliği hizmetinde en temiz, kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
Kombi bakımı zamanı ne zaman olmalı ? Kombi arızalandı acaba tamir ücreti ne kadar ? gibi sorularınız için bizi arayın.

İstanbul kombi bakım tamir servisi

Siz değerli tüketicilerimize daha kaliteli bir kombi bakım servis hizmeti sunabilmek adına her gecen gün hızla büyüyen kombi bakim servis merkezimizde kaliteli uygun fiyatlarla ve kaliteli bir hizmetle servis sunmaktayız. İstanbul taş delen kombi bakım servisi çalışan personellerimiz ısıtma bolumu mezunu sertifikalı alanında kendini yetiştirmiş uzman kişilerle oluşup siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedirler.

kombi bakım tamir servisi
kombi bakım tamir servisi

 Kombi servisçiliği ciddi bir sorumluluktur.

Kombi servisçiliği ciddi bir sorumluluk isteyen bir iştir. Bu sebeple büyük sorumluluk ister işimizi önemseyerek yapıyoruz. Isınma sorunlarınız için kesin çözümü için bizleri tercih edebilirsiniz.

 

Kombi Tamir Servisi hizmeti verdiğimiz markalar, Arçelik, Vaillant, Bosch, Buderus, Viessman, Baymak, Eca, Alarko, Ariston, Protherm , Demirdöküm, Airfel, Wolf, Ferroli marka hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombilarinize tamir hizmeti vermekteyiz.

Evlerinizde iş yerlerinizde bulunan kombilerin, Kombi servisi tamir bakım onarım servislik hizmetleri, Bedel Teknik yetki belgeli, uzman,ekibimizle tüm marka ve model kombilere özel kombi servisi hizmet vermekteyiz.

Kombi servisi konusunda uzman personelimiz yetki belgeli düzenli eğitim alan teknisyenlerden oluşmaktadır. Kombi servisine ihtiyacınız olduğunda bir telefon yada bir tık uzağınızdayız. kombi niz arızalandığında bizden servis talep etmeniz yeterli olacaktır. Uzman personelimiz evinize iş yerinize gelip kombinizi inceleyip arıza tespiti yapar. Ve size arızayı detaylı bi şekilde anlatır. Gerekli müdahaleyi onaylamanız durumunda gerekli müdhaleyi yaparak bilgilendirir. Ardından servis formunu düzenleyerek size iletir. Yapılan işlem ve değişen parça 1 yıl garantilidir.

 

Bir Cevap Yazın