Main Menu

Komple ev tadilati

Tadilat Ustası

Komple ev tadilati : Dekorasyon firması Her biri İstanbul yanı sıra çevre ilçe ve illerde önemli referanslara sahip komple ev tadilati ve Dekorasyon, ev tadilatı konusunda uzman ve tecrübelidirler. Öncelikle tadilatı yapılacak yeriniz ile ilgili ekiplerimiz yerinizde keşif yapmaktadır.

Güvence Kompile ev tadilati Taahhütname sözleşmesi

Tadilat konusu ile ilgili bilgiler alınmakta ve müşterinin istekleri doğrultusunda projelendirme ve çözüm aşamasına geçilir. Yapılan keşif ve görüşmeler ışığında yerinize en uygun ölçüler değerlendirilmek üzere ürün kataloglarını sunuyoruz. İstekleriniz doğrultusunda fiyatlandırma yapılıp ve Karşılıklı birer nüsha olmak üzere İş detayları Yazılıp Sözleşme hazırlıyoruz.

İşi söz verdiğimiz zamanda teslim etmemiz Taahhütname etmekteyiz.

Komple ev tadilati

Komple ev tadilati

Tadilat yaptırmak normalde herkesin çok istediği ama boya nereye yaptırılacak, kartonpiyer nereye yaptırılacak dır.

Boya badana yapacak usta veya boya badana firmasına ihtiyacınız varsa uzman ustalarımız her türlü boya badana işlerinizde siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Ustalar evi güzelleştirmek için öncelikle keşfetmeye ihtiyaç duyarlar. Ustaların bu bağlamda evi keşfedilmesi için evi online ve gerçek biçimde gezmesi gerekir. Keşifin ardından ise boya markası seçmesi süreci başlar. Markanın doğru şekilde seçilmesinden sonra ise renkleri belirlemeye ihtiyaç olur.

İstanbul boyacı usta ekibi uzun yıllar profesyonel ustalarının yanında çalışarak çekirdekten yetişme ustalardır sonradan eline rulo fırça alıp bende boyacıyım diyenlerden değildir. Parke nereye yaptırılacak gibi uzayıp giden soru işaretleri nedeni ile insanları zorlayan bir düşüncedir.

Fakat tadilat, tamirat, izolasyon konusunda ihtiyacınız olan tüm isteklerinizi sağlamtayız. Dekorasyon ‘a bildirdiğiniz takdirde bir tek bizimle muhatap olarak sorunlarınızı en mükemmel şekilde çözebilirsiniz.

Deyince ne geliyorsa biz onların hepsini yapmaktayız. İzolasyon ve mantolama işleri, temiz ve pis su, elektrik ve kalorifer tesisatı, alçı sıva, kartonpiyer, alçıpan, boya ve diğer işlerinizi, büyük bir titizlikle yapmaktayız.

 « (Previous News)
(Next News) »Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir