Komple ev tadilati

Dekorasyon firması Her biri İstanbul yanı sıra çevre ilçe ve illerde önemli referanslara sahip Dekorasyon, ev tadilatı konusunda uzman ve

Read Time1 Minute, 54 Seconds

Komple ev tadilati : Dekorasyon firması Her biri İstanbul yanı sıra çevre ilçe ve illerde önemli referanslara sahip komple ev tadilati ve Dekorasyon, ev tadilatı konusunda uzman ve tecrübelidirler. Öncelikle tadilatı yapılacak yeriniz ile ilgili ekiplerimiz yerinizde keşif yapmaktadır.

Güvence Kompile ev tadilati Taahhütname sözleşmesi

Tadilat konusu ile ilgili bilgiler alınmakta ve müşterinin istekleri doğrultusunda projelendirme ve çözüm aşamasına geçilir. Yapılan keşif ve görüşmeler ışığında yerinize en uygun ölçüler değerlendirilmek üzere ürün kataloglarını sunuyoruz. İstekleriniz doğrultusunda fiyatlandırma yapılıp ve Karşılıklı birer nüsha olmak üzere İş detayları Yazılıp Sözleşme hazırlıyoruz.

İşi söz verdiğimiz zamanda teslim etmemiz Taahhütname etmekteyiz.

Komple ev tadilati
Komple ev tadilati

Tadilat yaptırmak normalde herkesin çok istediği ama boya nereye yaptırılacak, kartonpiyer nereye yaptırılacak dır.

Boya badana yapacak usta veya boya badana firmasına ihtiyacınız varsa uzman ustalarımız her türlü boya badana işlerinizde siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Ustalar evi güzelleştirmek için öncelikle keşfetmeye ihtiyaç duyarlar. Ustaların bu bağlamda evi keşfedilmesi için evi online ve gerçek biçimde gezmesi gerekir. Keşifin ardından ise boya markası seçmesi süreci başlar. Markanın doğru şekilde seçilmesinden sonra ise renkleri belirlemeye ihtiyaç olur.

İstanbul boyacı usta ekibi uzun yıllar profesyonel ustalarının yanında çalışarak çekirdekten yetişme ustalardır sonradan eline rulo fırça alıp bende boyacıyım diyenlerden değildir. Parke nereye yaptırılacak gibi uzayıp giden soru işaretleri nedeni ile insanları zorlayan bir düşüncedir.

Fakat tadilat, tamirat, izolasyon konusunda ihtiyacınız olan tüm isteklerinizi sağlamtayız. Dekorasyon ‘a bildirdiğiniz takdirde bir tek bizimle muhatap olarak sorunlarınızı en mükemmel şekilde çözebilirsiniz.

Deyince ne geliyorsa biz onların hepsini yapmaktayız. İzolasyon ve mantolama işleri, temiz ve pis su, elektrik ve kalorifer tesisatı, alçı sıva, kartonpiyer, alçıpan, boya ve diğer işlerinizi, büyük bir titizlikle yapmaktayız.

 

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Tadilat

Çağdaş tasarımları ve teknolojik gelişmeleri mimarlık alanında uygulayan firmamız 2000 yılından itibaren Tadilatı faaliyetlerini göstermektedir.
Tadilat Dekorasyon İşleri

Subscribe US Now

6843NW
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
0537 814 34 74