Latest Post
istanbul ıhlamurkuyu tadilat ustası
Çatı Ustası Ümraniye

Kuşluk Çatı tamiratları yapılır

Kuşluk Çatı tamiratları yapılır : Firmamızda çatılara kuşluk yapımı yanında kuşluk tamiri işi de gerçekleştirilmektedir. Çatınıza uygun malzeme ile özel olarak hazırlanan projelere isteğine göre uygulanan kuşlukların tamiri işleri de azami özen ve dikkatle yapılmaktadır. Çatı ile ilgili her konuda hizmet veren firmamızın pratik ve ekonomik uygulamaları vede profesyonel hizmetleri ile çatınızı sorun olmaktan çıkıp uzun yıllar sağlam ve sorunsuz çatılara sahip olabilirsiniz.

Kuşluk Çatı tamiratları yapılır

Çatı kuşluk yapımı çatı katlarında gerekli olan aydınlatmayı sağlayan bir mimaridir. Küçük bir çatı görünümündeki bu yapıların yapım aşamasında ince bir ustalık gerekmektedir.

Kuşluk Çatı tamiratları yapılır
Kuşluk Çatı tamiratları yapılır

Genellikle çatı katı, çatı aralığı gibi alanların aydınlatılması amacı ile yapılan bir ev üzerinde bir ev daha kurulmuş gibi küçük çatı şirin görünümüne sahip olan kendi her ne kadar küçük olsa da işlevi yapısı büyük olan bir yapı işlemidir.

Kuşluk çatı ölçümleri

Çatı kuşluk açımı hususunda ölçümlemelerin doğru yapılması önemli bir husustur. Bir çatıda meydana gelen sorunların birçoğu kuşluklarda da meydana gelebilmektedir. Kiremit çatılarda oluşan kiremitlerin kırılması problemini kuşlukta da görmeniz muhtemeldir.

Ayrıca herhangi bir problem olmasa dahi kuşluklar sıklıkla kullanılan alanlar olması sebebi ile yıpranmaya elverişli olduğu için rutin bakımları yapılması gereken yerlerdir. Çatı kuşluk tamiri konusunda hizmet almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bazı hususlara değinmekte yarar görmekteyiz. Çatı kuşluklarla birlikte bir bütündür. Ancak çatıda herhangi bir aşınma ve yıpranma olmadan kuşluklarda sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu sebeple bu alanlara tadilat yaparken çatının diğer bölgelerine itina gösterilmesi gerekmektedir.

Çatı tamiri ustası hizmetleri olarak, çatı aktarma, çatı su akıntısı, oluk-dere tamiri, kiremit çatı, çelik çatı, ahşap çatı, ondulin çatı, dış cephe mantolama, çatı ve dış cephe izolasyonu işlemleriniz için şirketimizi güvenle arayabilirsiniz

  • Çatı katı kuşluk modelleri
  • Çatı kuşluk modelleri
  • Çatı katı stor perde modelleri
  • Çatı Katı Perde Ölçüsü Nasıl ALINIR
  • Üçgen çatı perde modelleri
  • Eğimli perde modelleri
  • Üçgen perde modelleri
  • Teras Katı perde modelleri

3 üzerine düşünceler “Kuşluk Çatı tamiratları yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ARAYABİLİRSİNİZ