Profil Büküm firması

Profil Büküm firması; Türkiye’nin mega şehri olan istanbul Profil Büküm firma olarak hizmetler vererek müşteri hizmet memnuniyetleri alarak Profil Büküm firma adı altında kalitemizden hiç tolerans  vermeden Siyah Metal, Paslanmaz Metal, Bakır ve Alüminyum gibi profilleri, Profil Büküm tezgahlarıyla, büküm ünü sağlamayarak devam etmekteyiz.

Read Time1 Minute, 51 Seconds

Profil Büküm firması ; Türkiye’nin mega şehri olan istanbul Profil Büküm firma olarak hizmetler vererek müşteri hizmet memnuniyetleri alarak Profil Büküm firma adı altında kalitemizden hiç tolerans  vermeden Siyah Metal, Paslanmaz Metal, Bakır ve Alüminyum gibi profilleri, Profil Büküm tezgahlarıyla, büküm ünü sağlamayarak devam etmekteyiz. çelik evler fiyatları ve modelleri, çelik konstrüksiyon ev fiyatlar, çelik konstrüksiyon villa, karmod çelik ev fiyatları, çelik konstrüksiyon fiyat

 

Çelik konstruksiyon Profil Büküm firması Firmamız uzun zamandır.

Firmamız Üretimlerini ileri teknolojiye sahip ekipman, eğitilmiş personel sektöründenki 10 yıllık tecrübesiyle harmanlayarak siz değerli müşterilerinize hizmet vermektedir. İstanbul piyasasında Profil Büküm yapım firma işleri konusunda uzman kadrosu ve kaliteli ekipmanlarla Çelik  Profil Büküm yapım firma işleri çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz. Profil büküm işleri bir çok ekonomik fiyat, hızlı teslimat ve her zaman güler yüzlü hizmet anlayışı ile hareket edip, siz değerli müşterilerinin Profil Büküm işlerinizi tam zamanında teslim etmektedir.

Çekerek Bükme

Çekerek bükme uygulandığında boru, bükme kalıbı ile mengene arasına bağlanır. Her iki parça bükme mili etrafında dönerek, boruyu büküm kalıbının üzerine sarar. Baskı kalıbının (kızak parçası) görevi, şekillendirme prosesi esnasında üretilen radyal stresi almak ve borunun dıştaki ucunun düz kalmasını desteklemektir. Eğer ilaveten malafa ve kaşık kalıbında da uygulanırsa (malafa bükümü), ince etli kalınlığındaki borularda ve dar(tight-sıkı; gergin) büküm yarıçaplarında bile başarılı sonuçlar alınabilir.

Sararak Bükme
Sararak büküm çekerek büküme benzer. Bu büküm yönteminde, boru kaygan kızak ile sabit büküm kalıbı arasına sıkıştırılır. Radyus bloku etrafında dönen kaygan kızak boruyu büküm kalıbının yarıçapı kadar büker.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Profil büküm firma

Çelik konstruksiyon fiyatlari firmamız profil büküme firma konusunda uzman kadrosu ve kaliteli ekipmanlarla Profil bükümü  çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz. profil büküm işleri bir çok ekonomik fiyat, hızlı teslimat ve her zaman güler yüzlü hizmet anlayışı ile hareket edip, siz değerli müşterilerinin Profil Büküm işlerinizi tam zamanında teslim etmektedir.
Profil büküm firma

tadilat ustası dekorasyon

Subscribe US Now

6843NW
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
0537 814 34 74