Mayıs 23, 2022
11 11 11 ÖÖ
istanbul ıhlamurkuyu tadilat ustası
Latest Post
istanbul ıhlamurkuyu tadilat ustası
Su Tesisatçısı

Su Tesisatçı

Profesyonel kadromuz her türlü sıhhi tesisat, su boruların tesisat montaj ve tamiri, su sızıntısı, kırmadan robotla cihazla termal kamera ile su kaçağı tespiti edilmekte. Tıkalı tuvalet mutfak boru temizleme ve tamiri gibi sorunlarınız da İstanbul tüm bölgesinde hizmet vermekteyiz.

İstanbul tüm çevre Su Tesisatçı ustası için arayabilirsiniz.

İstanbul dahilinde Tadilat Ustası su boru tesisatçısı firmamızı tercih ettiğinizde randevusuna sadık hızlı servis, temiz çalışma, garantili iş ve ekonomik fiyatlarla karşılaşacaksınız.

Su Tesisatçı
Su Tesisatçı

Yüzeyden kırılmadan cihazla tarama yapılarak tespit edilen su kaçakları tadilat fiyatlarını büyük oranda düşürmektedir.

İstanbul Tesisat, işletmenin sürekliliğini sağlamak için zorunlu olarak sürekli açık kalmaktadır.

Pazar günleri açık bir tesisatçı aramanıza gerek yok. Ustalarımızın içinden nöbetçi bir mobil ekipleri sürekli olarak çalıştırıyoruz.

Firmamızın eski müşterilerinin bizi tercih etmesini bir güven kabul ederek, layıkıyla çalışıyoruz.

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su borularının geçtiği her yerde görüntülü cihazla su kaçağı tespiti yapılabilmektedir. Patlak noktanın bulunup tamir için onayı alındıktan sonra onarım işlemi gerçekleşmektedir.

Evinizde yaşadığınız su şikayetlerini cihazlı tesisatçı yardımı ile çözmek için bizi arayın. Teknolojik cihazlarla çalışan firmamız, su kaçağı tespiti şirketi sektöründe en eski kuruluşlardandır.

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz ;

Pis ve temiz su boru tesisatı Montajı, Soğuk vede sıcak su boru tesisatı Montajı, Yağmur suyu Tesisatı Montajı, Gider Borusu döşeme, Musluk ve batarya montajı, Duş fıskiyesi montajı, Su deposu montajı, Atık su tamiri, Bina su kolektörü montajı, Bina su kolektörü tamiri.

Su sıhhi Tesisat : Su tesisatı sistemleri oldukça karmaşık olabilen tesisat sistemleridir. Meydana gelecek bir kaçak sorununda ise uzmandan destek alarak müdahale edilmesi şarttır. Su Sıhhi Tesisat İşleri | Su Tesisat Ustası Kameralı Su Tesisat İstanbul Tesisat olarak sektörde kendimizi kanıtlamış olmanın verdiği gururla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yaptığımız işlerin temeli sıhhi tesisat işlerinden oluşur. Bünyemizde çalıştırdığımız su tesisat ustaları alanında yıllarca deneyime sahip olmuş ustalardır.

Su sihhi Tesisatçısı

Bir su sıhhi tesisat üstünde mutlaka, su akışını denetlemek için bir musluk bulunmalı, bu musluk, biçimi nasıl olursa olsun, su akışını düzenlemelidir.

su Tesisat
su Tesisat

Piyasada, zevkinize ve kesenize uygun birçok batarya modeli mevcuttur. Zaman içeresinde contalar sorun çıkartabilir, bu durumda contaların değiştirilmesi damlama problemini çözecektir.

Her Su sıhhi tesisat gereçlerinin hemen altına, kötü kokuların ve gazların, yapı içine sızıntısını önlemek amacı ile bir sifon, boşaltma borusuna yönelten, sulu supap yerleştirilmiştir. Sifonlar, tamiri gerektiğinde parçalar halinde ayrılabilirler.

Yaşam alanlarını hemen hemen her noktasında kullanılmak zorunda olan şu tesisatlarında problem yaşanması halinde, hayat katlanılmaz olmaktadır. Böyle durumlarda şu tesisat problemlerini çözen firma arayışına gidilir.

4 üzerine düşünceler “Su Tesisatçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ARAYABİLİRSİNİZ