Mayıs 23, 2022
11 11 11 ÖÖ
istanbul ıhlamurkuyu tadilat ustası
Latest Post
istanbul ıhlamurkuyu tadilat ustası
İstanbul Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı Esenyurt

Su tesisatçısı Esenyurt : Tesisat bölgenin tümüne 7/24 kesintisiz cihazla su kaçağı tespiti, kameralı tıkanıklık su tesisatçısı firmamız profesyonel ellerden, tesisat, tamirat ve montaj işlerinde bölgedeki müşterilerimize sorunsuz su tesisatçısı hizmeti için her an hazırdır. Basınç içeren temiz su tesisatlarındaki su kaçağı işlemlerimi yüksek hassasiyetli elektronik dinleme cihazlarıyla yaparak kaçağın olduğu noktaya noktasal hassasiyetle ulaşmaktayız.

Su tesisatçısı Esenyurt

Günümüzde oldukça karşılaşılan bir durum olmakla beraber, tesisat ve su tesisat sektöründeki ehli olmayan kişiler tarafından bilgi ve iş kirliliği vede tıkanıklığı oluşabilmektedir. Su kaçağı bulma işleminin titizlikle yürütülmesi gereken bir husus olmaktadır.

Su tesisatçısı Esenyurt
Su tesisatçısı Esenyurt

Su tesisat veyahut su kaçağı bulma işinin ehli olmayan kişiler tarafından yapılıp başarısızlık sonuç oranı olmaktadır.

Esenyurt Su kaçağı tespitleri

Su kaçaklarını modern robotlu termal kameralı cihazla kırmadan noktasal olarak tespit etmekteyiz.

Özellikle bu tür su kaçağının nereden kaçırdığını çıplak gözle görülmesi ve tespit edilmesi mümkün değildir. Çünkü su sızıntısının görüldüğü yer veya tespit edilen yer kaçağın olduğu yer olmayabilir. Su kaçak tespit cihazı olmadan yapılan tespit işleminde de sızıntının görüldüğü yerden başlamak üzere birçok yer kırılabiliyor.

Pimaş Boruda bulunan küçük bir kaçağın, çatlağın geç fark edilip tüm Fayansların, Seramiklerin, parkelerin aşınmasına sebebiyet vermesidir. Duvarlarda meydana gelebilecek nem, rutubet, çatlak veyahut hususlardan kaynaklı alt veya yan komşumuza su sızıntısı oluşarak büyük masraflar doğurmasına sebep vermektedir.

Bizleri arayarak genişçe bilgiler alabilirsiniz. Su kaçağını nerede olursa olsun bulmama gibi bir ihtimalimiz söz konusu değildir. Günümüz teknolojisinden en iyi şekilde yararlanan kameralı su tesisat firmamız %100 nokta su kaçağı bulma ve kırmadan su kaçağı bulma garantisi vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ARAYABİLİRSİNİZ