Main Menu

Tadilat dekorasyon/Kocaeli / İzmit Tadilat Dekorasyon Ustası

Fayans Ustasi

Tadilat Dekorasyon Ustası

Firma Hakkında

Dekorasyon olarak genç ve dinamik kadromuzla yaşam alanlarınızı güzelleştirmek için çalışıyoruz. Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon konusunda Kocaeli’ye yeni bir vizyon kazandırmak için çıktığımız bu yolda hızlı ve kaliteli hizmet güvencesi ile hizmetinizdeyiz.

Hizmetler Hakkında
Alçıpan Gergi Tavan / Asma Tavan Stropiyer Boya / Badana Sıva Karolam Tavan / Metal Tavan Duvar Panelleri / Taş Duvar Tavan Kaplama Köpük

Tadilat dekorasyon/Kocaeli / İzmit Tadilat Dekorasyon Ustası

Tadilat dekorasyon/Kocaeli / İzmit Tadilat Dekorasyon Ustası

Ev Tadilatı ustası için doğru adresi .

 

Edirne Ev Tadilatı ustası
Edirne Ev Tadilatı ustası

Tadilat Ustası Alanında 20 yıla aşkın deneyimli ustalarımızla her türlü ev banyo ve mutfak tadilat işleri için sizleri beklemekte, biz hazırız.

En uygun fiyat tekliflerimizle kocaeli da onlarca tadilat işini hakkıyla bitirip teslim ettik. Tadilat işleri titizlik gerekir ve belirtilen tarihte bitirilerek teslim edilmesi önemlidir.

Güler yüzlü personellerimizle istanbul’da onlarca tadilat işine imzamızı attık. başladığımız bütün işleri hakkıyla teslim etmekteyiz.

İstanbul Kocaeli / İzmit Çatı Ustası

Çatılarda ki problemleri bulup çözebilen kişilere çatı ustası denir. Çatılar binaların en önemli yapısıdır. Çatısız bina pekte düşünülmeyen inşadır. Zira çatılar evin birer şemsiyesi daha da ileri söylemek gerekirse

EDİRNE Ev Tadilatı ustası
EDİRNE Ev Tadilatı ustası

evleri maddi açıdan tabiat olaylarının yağışların güneş ışınlarının vereceği zararlardan koruyan önemli bir unsurdur. Yapılış ve eğim açısında güzel olan çatılar hem evin görünümü hem de yağmur ve kar sularının nakli yönünden önem arz eder. Çatı olarak kiremit olan kısımlar düşünülür ama aslında kiremit kullanılmadan yapılan açık alan çatılar da vardır. Soğuk çatı olarak veya teras denilen üzeri açık çatılar da mevcuttur.

Kocaeli / İzmit Çatı Ustalarının Yaptığı İşlemler

Bakım ve onarım için çatı ustası su giderlerinde sıkıntısı olan çatıların düzeltilmesi, tamir edilmesi ve hasarın giderilmesi için malzeme teminin raporlanması gibi ustalık gerektiren konulardır. Bunun için çatı ustası kesin çözümleri üretmesidir. Tamir ve tadilattan sonra çatıdaki hasarın giderilmesi ustanın işinin bittiği anlamına gelir. Olası büyük hasarlar da çatı ustası aranan bir elemandır. Kışın veya yağmurlu günlerde çatıların sağlıklı olması herkesin isteğidir. Çatıların aktarma işlemleri elbette ki hava koşullarının daha elverişli olduğu yaz döneminde olur. Yapılması gereken bir çatı ustası işçiliğidir. Yazın tavan aktarması çatı ustası tarafından kişilere de söylenen bir öneridir.« (Previous News)Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0537 814 34 74