Main Menu

Tadilat Usta hizmetleri

Ümraniye Çatı tadılat ustaları

Tadilat Usta hizmetleri; İstanbul bölgesine bir çok kentselleşme nedeni ile inşaat sektöründe canlılık oluşarak firmamız Tadilat Usta hizmetler siz değerli mekan sahiplerine sunmaktadır. Tadilat Usta hizmetler arayarak aklınıza gelen her türlü inşaat üstüne ustalar bulabilirsiniz. İnşaat ve yapı sektöründe şikayetler her gün artıyor bu yüzden pişman olmamak için bu yazıyı okuyunuz. Tadilat yaptırmadan önce bilinmesi gerekenler. Bu kuralları aklınızda tutarak memnun kalacağınız bir iş yaptırabilirsiniz. Bu yazımızı siz değerli müşterilerimiz ve internet kullanıcıları için hazırladık. Tadilat ve dekorasyon işleri yaptırmadan aşağıdaki maddeleri lütfen okuyunuz.

Tadilat Usta hizmetleri

Tadilat Usta hizmetleri

Tadilat Ustası faaliyetleri

SOSYAL SORUMLULUK
Sahip bulunduğumuz sosyal sorumluluk bilinci, kurumsal kültürümüzün temel taşlarından biridir. Tadilat veya dekorasyon yaptırmadan önce, yapılacak işlerin niteliğini özelliğini iyi belirleyiniz. Mutfağınızdaki tadilat için sadece mutfak dolabımı yoksa duvarlar ve zemin döşeme de dahil mi?

Temel Değerlerimiz

İnşaat Sosyal sorumluluk anlayışımızın Tadilat Usta hizmetleri temel ilkelerimiz şu değerler oluşturuyor

Faaliyetler:  Faaliyetlerimizin çevre etkisini asgari düzeyde tutmak.
Çevre: Çevreyi ve ekolojik dengeyi koruyacak tedbirler almak.
Doğal kaynak:  Doğal kaynakların tüketimini en alt seviyeye indirmek.
Sosyal çevre:  Sosyal çevreye verilebilecek olumsuz etkileri minimize etmek.
Tarihi ve kültürel: Tarihi ve kültürel eserlere ve yapılara, yöresel kültürlere verilebilecek zararları önlemek.
Çevre ve toplumsal:  Çevre ve toplumsal bilincin gelişmesi ve yerleşmesi için çalışmak, Kültürel hayatın ve eğitim altyapısının güçlendirilmesi için her türlü maddi ve manevi desteği sağlamak.

Gelişmenin Anahtarı İnsana Yatırım

Gelişim ve kalkınmanın başlıca unsurunun, insana yapılan yatırım olduğunun bilincindeyiz. Dolayısıyla eğitime destek ve katkı sağlamanın, toplumsal sorumluluğun en etkili göstergesi olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda, kuruluşumuzdan bu yana eğitim kurumları yaptırıyor ve bu kurumlarda kaliteli eğitim verilmesi için destek sağlıyoruz.(Next News) »Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir