Tadilat Usta hizmetleri

Tadilat Usta hizmetleri
İstanbul bölgesine bir çok kentselleşme nedeni ile inşaat sektöründe canlılık oluşarak firmamız Tadilat Usta hizmetleri siz değerli mekan sahiplerine sunmaktadır. Tadilat Usta hizmetleri arayarak aklınıza gelen her türlü inşaat üstüne ustalar bulabilirsiniz.

Read Time1 Minute, 58 Seconds

Tadilat Usta hizmetleri; İstanbul bölgesine bir çok kentselleşme nedeni ile inşaat sektöründe canlılık oluşarak firmamız Tadilat Usta hizmetler siz değerli mekan sahiplerine sunmaktadır. Tadilat Usta hizmetler arayarak aklınıza gelen her türlü inşaat üstüne ustalar bulabilirsiniz. İnşaat ve yapı sektöründe şikayetler her gün artıyor bu yüzden pişman olmamak için bu yazıyı okuyunuz. Tadilat yaptırmadan önce bilinmesi gerekenler. Bu kuralları aklınızda tutarak memnun kalacağınız bir iş yaptırabilirsiniz. Bu yazımızı siz değerli müşterilerimiz ve internet kullanıcıları için hazırladık. Tadilat ve dekorasyon işleri yaptırmadan aşağıdaki maddeleri lütfen okuyunuz.

Tadilat Usta hizmetleri
Tadilat Usta hizmetleri

Tadilat Ustası faaliyetleri

SOSYAL SORUMLULUK
Sahip bulunduğumuz sosyal sorumluluk bilinci, kurumsal kültürümüzün temel taşlarından biridir. Tadilat veya dekorasyon yaptırmadan önce, yapılacak işlerin niteliğini özelliğini iyi belirleyiniz. Mutfağınızdaki tadilat için sadece mutfak dolabımı yoksa duvarlar ve zemin döşeme de dahil mi?

Temel Değerlerimiz

İnşaat Sosyal sorumluluk anlayışımızın Tadilat Usta hizmetleri temel ilkelerimiz şu değerler oluşturuyor

Faaliyetler:  Faaliyetlerimizin çevre etkisini asgari düzeyde tutmak.
Çevre: Çevreyi ve ekolojik dengeyi koruyacak tedbirler almak.
Doğal kaynak:  Doğal kaynakların tüketimini en alt seviyeye indirmek.
Sosyal çevre:  Sosyal çevreye verilebilecek olumsuz etkileri minimize etmek.
Tarihi ve kültürel: Tarihi ve kültürel eserlere ve yapılara, yöresel kültürlere verilebilecek zararları önlemek.
Çevre ve toplumsal:  Çevre ve toplumsal bilincin gelişmesi ve yerleşmesi için çalışmak, Kültürel hayatın ve eğitim altyapısının güçlendirilmesi için her türlü maddi ve manevi desteği sağlamak.

Gelişmenin Anahtarı İnsana Yatırım

Gelişim ve kalkınmanın başlıca unsurunun, insana yapılan yatırım olduğunun bilincindeyiz. Dolayısıyla eğitime destek ve katkı sağlamanın, toplumsal sorumluluğun en etkili göstergesi olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda, kuruluşumuzdan bu yana eğitim kurumları yaptırıyor ve bu kurumlarda kaliteli eğitim verilmesi için destek sağlıyoruz.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Karot Beton Delme

Karot Beton Delme Çeşitli amaçlarla, yapılarda karot makinesi yardımıyla delik açılması işine beton delme denir. Beton delme işlemi, yatayda ve düşeyde, donatılı veya donatısız her türlü betonda, titreşim olmaksızın yapılabilmektedir.
Beton kesme karotcu

Subscribe US Now

6843NW
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
0537 814 34 74