Main Menu

Ümraniye Duvar Ustasi

Ümraniye Duvar Ustasi

Ümraniye Duvar Ustasi: Firmamız her türlü duvar örme işleri ile alakalı usta ihtiyaçlarınızı gidermek amacıyla kurulmuştur. Ümraniye duvar ustası olarak vermiş olduğumuz hizmetler.

Ümraniye Duvar Ustasi hizmetlerimiz.

Kaba inşaat duvarı, Fabrika duvari, Bahçe duvarı, Tuğla duvar, Ytong diğer adı ile gazbeton örümü, Yığma duvar, Harman tuğla, Çevre istinat duvarları gibi işleriniz için uygulama talebinde bulunabilirsiniz.

Ümraniye genelinde inşaat firmaları için duvar ustaları yada duvar ekipleri miz bulunmaktadır. Ümraniye duvarcı vede inşaatın yada binanın duvar, bölme, baca gibi bölümlerini tuğla, biriket gibi malzemeleri ören veya duvarın tamirini yapan kalifiyeli elemandır. Duvar ustası Ümraniye merkezinde hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Duvar Ustasi

Ümraniye Duvar Ustasi

İstanbul ve Çevre illere hizmeti vermekteyiz. Duvarcı Tadilat ustası nın farkını nasıl anlarsınız!

Duvarlarınız örülürken temiz ve düzgün işçilikten dolayı harç zaiyatı ve tuğla zaiyatı vermeden işleriniz yapılır. Yükleme boşaltma sırasında kırılmış tuğlaları bile duvar aralarında işleyerek maliyetlerinizi düşürürüz. Vaat etmem yanlızça işimizi temiz bir şekilde yapmaya özen gösteririz.

Duvar işinde 25 yıllık tecrübeli İstanbul bölgesine tanıtmak amacıyla cazip fiyatlara mükemmel işçilik sunmaktayız. Eğer sizlerde bu fırsatı verirseniz ki hem işleriniz çok temiz şekilde cazip fiyat ödemiş olursunuz.« (Previous News)Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir